Similar lots by type
-
#401
Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#20
Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#15
Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#254
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#397
“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#25
Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#277
Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160/180 -
#19Imperial Limoges
Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50/80 -
#367Val St. Lambert
Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#305Bleikristall
Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#406
Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#400
Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#198
Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180/240 -
#35
Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#419
Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#373
Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#383
Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#290
Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#378
Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#200,1
Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#270
Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50/70 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#275
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#206
Een eikenhouten garderobekast met twee deuren met kussens. Omstreeks 1800.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec coussins. +- 1800.No longer availableDim. 177 x 162 cmEstimate: € 50/100 -
#61
Een schenkkan van meerkleurig Gouds aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Verseuse en faïence polychrome de Gouda à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table à allonges en chêne aux pieds tournés. Vers 1900.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 80/100 -
#355H. Goovaerts
“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#98
Een blauw-witte schotel van aardewerk. Delft, XVIIIde eeuw (Ø 26,5 cm). We voegen er een recenter pauwstaartbord aan toe, gemerkt van de Clauw.
Plat en faïence bleue et blanche. Delft, XVIIIe siècle (Ø 26,5 cm). Nous ajoutons une assiette à l’éventail plus récente avec la marque de De Clauw.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#65
Een 18 karaats geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Une allience américaine en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 450/550 -
#97
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#391
Een art nouveau piëdestal van polychroom metaal met versiering van wilde kastanjebloesems en bladeren. Omstreeks 1900.
Un piédestal en métal polychrome, style art nouveau, avec décor de feuillage et fleurs de châtaignes. +- 1900.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#148
Een bronzen pendule, getooid met een zittende vrouw, met twee kandelaars met telkens vier lichtpunten, versierd met hermenfiguren.
Une pendule en bronze, décorée d'une femme assise, avec deux chandeliers à quatre bras.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#134
“Landschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: G.C. Ariot.
"Paysage". techniques mixtes. Porte la signature: G.C. Ariot.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#239
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100/120 -
#297Royal Doulton
“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50