#370
Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.
#556
Een gefineerde vitrinekast met twee deurtjes op de flanken.
#519
#446
#191Delvaux, Bruxelles
Een handtas in toile de cuir, model Faust. Met certificaat en stofzak.
#453
“Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.
#612
#80
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif croix serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 480 / 550 -
#311
Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met koperen hoorn.
#540
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#527
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor van personages.
#196Jos Horenbant
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 80 / 100