#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
Two Japanese food chests.No longer availableDim. 53 x 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 100
#334Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#121Emile JespersPeriod: 1862-1918Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.
A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#17SèvresEen paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.No longer availableDim. 180cm x 54(x4)cmEstimate: € 120 / 200 -
#339Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#246Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
A pair of round marquetry side tables.No longer availableDim. 84 x Ø41cmEstimate: € 220 / 280 -
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
"Bastet Cat." Bronze statue on marble base. Bears signature 'Levy'.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200 / 300