Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen gesculptuurde pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
Een koperen gesculptuurde pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
Een koperen gesculptuurde pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
Een koperen gesculptuurde pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.

Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.

A brass sculpted mantel clock with a pair of 5-light candlesticks.
Dim. 48cm
SKU: 2305230198.
Categories: Klok, Koper.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #198
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #133
    H Luppens, Bertini

    Een zwart marmeren schouwklok gemerkt “H Luppens Bruxelles”, met bronzen beeld van Johannes de Evangelist in gewaad met boek en adelaar, gesigneerd “Bertini”.

    A black marble mantel clock marked "H Luppens Bruxelles", with a bronze sculpted statue of John the Evangelist in robes with a book and eagle, signed "Bertini".
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #288

    Een set van grote 2 messing kandelaars.

    A set of large 2 brass candlesticks.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #305

    Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .

    A lot of 2 mortars including 1 old cast iron and 1 brass replica.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #621

    Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.

    A Buddha head in copper on a metal stand.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #277

    Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.

    A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.

    A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #51
    Ansonia Clock Co.

    Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.

    An Art Deco wooden clock, marked Ansonia Company New York.
    No longer available
    Dim. 56 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #425

    Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .

    Two Japanese food chests.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #334
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #121
    Emile Jespers
    Period: 1862-1918

    Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.

    A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #236

    Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.

    A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.
    No longer available
    Dim. 222 x 90 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #580

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.

    An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 850
  • #291
    Böhm

    Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.

    A black bowler hat, marked Böhm, “Epsom” model.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #520
    Chanel

    Een paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.

    A pair of gold plated ear clips. Mark Chanel.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 380
  • #195
    Christofle, Paris

    Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.

    A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1250
  • #17
    Sèvres

    Een paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.

    A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.
    No longer available
    Dim. 180cm x 54(x4)cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #339

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Church chair painted grey and with a wicker seat.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #246

    Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.

    A pair of round marquetry side tables.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø41cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #221

    ‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.

    "Bastet Cat." Bronze statue on marble base. Bears signature 'Levy'.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More