Similar lots by type
-
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100 -
#567Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#880Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#460Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10 / 15 -
#283Th. Moore, IpswichEen koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#533Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een sleutel, afkomstig van de Bastille Saint-Antoine in rond kadertje, geschonken aan de stad Brugge. Met zegel.
Une clé, d’origine de la Bastille Saint-Antoine dans un cadre rond, un présent à la ville de Bruges.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 50 -
#543Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.
Un Bodgisattva assis en ivoire indienne sculptée.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#803Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#411Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
Un vase en verre soufflé de Venise. D’après un exemple Romain.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#90Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#339Een reeks van zeven lithografieën naar XVIIIe eeuwse werken van diverse graveurs.
Une série de sept lithographies d’après des oeuvres du XVIIIème siècle par divers artistes.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#825Matchbox Series 57; 58; 60; 61 & 63Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Land Rover brandweerwagen.- DAF vrachtwagen met lading stalen peilers.- Vrachtwagen met werfkantoor.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Land Rover voiture de pompiers.- DAF camion et piliers en fer.- Camion et bureau de chantier.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.No longer availableEstimate: € 100 / 120

