#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#460Een ketel van rood koper.
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#880Een paar messingen kandelaars.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35
#61Een gefineerd noten houten dienblad, het blad versierd met een bloemenmand in marquetterie van verschillende houtsoorten en parelmoer.
Un plateau en bois de placage de noyer, le plat décoré d’un panier à fleurs en marqueterie, de différents bois incrustés et de nacre.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#798Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
#143Een gebeeldhouwd notenhouten paravent met naaldwerk en bovenaan glazen ramen.
#674Jan Van Rijswijck“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
#437Een lot militaria, bestaande uit: Een Kwartiermuts Belgische Artillerie (Periode 1939 - 1945); Een officiersriem Belgisch leger in originele doos (± 1950) en een soviet patronendoos (periode 1939 - 1945).
Un lot de matériel de l'armée, comprenant un bonnet de quartier Artillerie Belge (période 1939 -1945), une ceinture d’officier de l’armée belge dans son emballage d’origine (+- 1950) et une boîte à munitions Soviet ( période 1939 - 1945).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#770Een messingen luchter in drie niveaus met kristallen pendeloques.
#234“Abraham offert Isaak, maar wordt door de engel tegengehouden. In een italianiserend landschap met talrijke personages en gebouwen”. Olieverf op paneel, opnieuw geparketteerd. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Abraham sacrifie Isaac, mais est arrêté par l’archange. Paysage italienisant, aux nombreux personnages et immeubles”. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
#896Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 211 x 134 cmEstimate: € 50 / 60