#880Een paar messingen kandelaars.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#460Een ketel van rood koper.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180
#109Chader“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#607Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
#366Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100 / 160 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#261H.L. BeckerElektrische precisieweegschaal voor wetenschappelijk onderzoek in notenhout vitrinekastje. Medio XXde eeuw.
Une balance de précision pour recherche scientifique dans une vitrine en noyer. Mi- XXème siècle.No longer availableDim. 62 x 44 x 24,5 cmEstimate: € 300 / 380 -
#566Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
#788Lot Afrikaanse sculpturen: drie maskers en een ceremonieel mes.
#134Derk Van DijkenPeriod: °1945“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130 / 160