#510
Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#449
Een driedelig haardstel van messing met staander.
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#850
Een rood- en geelkoperen doofpot.
#567
#8
Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#870
Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#460
Een ketel van rood koper.
#880
Een paar messingen kandelaars.
#869
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#860
Een houten emmer met messingen recipiënt.
#283Th. Moore, Ipswich
#386
Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200
#11Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van geslepen kristal. Gemerkt.
#370
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#61
Un plateau en bois de placage de noyer, le plat décoré d’un panier à fleurs en marqueterie, de différents bois incrustés et de nacre.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#857
Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871
#506
Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
#154
”Homme et panier à fruits”. Huile sur panneau. Ecole française, XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#677
Twee Afrikaanse staffen. Zaïre.
Deux bâtons africains. Zaïre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#756
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#76
#85
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un rubis cabochon central de ± 2,12 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#387
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70 / 100