#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#460Een ketel van rood koper.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#880Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40
#666Walter Halderman (?)“Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#541Een okimono van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittend meisje. Onderaan gesigneerd.
Un okimono en ivoire sculpté en forme de jeune fille assise. Signature à la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een briljant van 0,54 ct. Color M VVS1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,54 ct Color M VVS1. Avec carte d’identité et de certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#417Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
Une petite armoire ronde en bois de placage acajou à un tiroir et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
#677Twee Afrikaanse staffen. Zaïre.
Deux bâtons africains. Zaïre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200 / 220