#460Een ketel van rood koper.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#880Een paar messingen kandelaars.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#369“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1858”. Olieverf op doek. We voegen hierbij toe: “Hommage à Napoléon 1er”. Twee vergulde laurierbladeren in empire kadertje. Gesigneerd door Jean Baptiste Nicolle op 2 april 1861. Met waszegel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle 1858”. Huile sur toile. Nous ajoutons: “Hommage à Napoléon 1er”. Deux lauriers dorés dans un cadre Empire. Signé par Jean Baptiste Nicolle le 2 avril 1861. Avec cachet en cire.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#148Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
#346Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
#134Derk Van DijkenPeriod: °1945“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130 / 160 -
#67Een sobere houten scribaan.
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,14 gEstimate: € 1300 / 1500