#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#93Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
#3Een koperen kandelaar. Eind 18e begin 19e eeuw.
#10Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.
A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 37 x Ø 44 cmEstimate: € 15 / 25 -
#69Een paar Afrikaanse koperen armbanden.
A pair of African copper bracelets.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60