#704Twee grafische werken. M. De Goeye. “Na de mis”. Droge naald. Gesigneerd (24 x 25 cm). En Charles Léandre “Armoede”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1909 (30 x 20 cm).
Deux oeuvres graphiques. M. De Goeye. “Après la messe” . Pointe sèche. Signé (24 x 25 cm). Et Charles Léandre “Pauvreté “. Crayon sur papier. Signé et daté 1909 (30 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#782Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
#286Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
#96Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten en met één lade in de gordel.
#16Een verstelbare kinderstoel van gedraaid beukenhout met rieten zit en rug.
Une chaise haute réglable en bois de hêtre tourné avec assise et dossier en osier.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#30Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
#40Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#288“Olifant en leeuw”. Een bronzen groep op bruingeaderd zwart marmer.
Eléphant et Lion . Un groupe de bronze sur marbre noir veiné de brun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#681Chinese porseleinen celadon vaas.
#741Een grote tinnen schotel met een gegraveerde versiering met wapenschild. Gemonogrammeerd S.G. en met onleesbare keuren.
Un grand plat en étain à décor gravé avec armoiries. Monogrammé S.G. et avec poinçons illisibles.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 50 / 70