#323
Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
#636
Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
#219
Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
#557
Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80/100 -
#643
Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
A 1960s crystal modernist vase.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#610
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#634
Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#427
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
#470
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700/800 -
Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#581
#126
An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.No longer availableDim. 201 x 110 x 38 cmEstimate: € 200/240