Similar lots by type
-
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#12
Een paar koperen kandelaars met getorsde stang.
A pair of copper candlesticks with twisted shaft. -
#51
Een Art-Deco brieven- en dagbladhouder in hout en koper.
An Art Deco letter and newspaper holder in wood and copper. -
#131
Een vintage Italiaanse Chiavari stoel, het onderstel is met 2 metalen latten verstevigd.
A vintage Italian Chiavari chair, the base is reinforced with 2 metal slats. -
#160
Een lot koper, bestaande uit kerkkandelaar, keteltje op 3 poten en 2 kandelaars.
A lot of copper items, consisting of a church candlestick, a small kettle on 3 legs, and 2 candlesticks. -
#260Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaal met vergulde rand.
A colorless crystal bowl with a gilt rim. -
#124
Een set van 2 retro geel koperen kraanvogels.
A set of 2 retro yellow copper cranes. -
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
An antique microscope in yellow copper and steel with accessories in its original wooden case. Not marked. -
#191
Een decoratieve Oriëntaalse dolk in koper en staal.
A decorative Oriental dagger in copper and steel. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points. -
#101
Een gevarieerd lot geel en rood koper.
A varied lot of yellow and red copper.Online onlyPlace a bid ›
Other lots in this auction
-
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with multicolored various decorations, one of which is marked at the bottom. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
An opaline vase with gilt rim. Included porcelain vase, marked "Cottier Fréres" and numbered 1650/084 at the bottom. -
#226
Een robijnrode glazen vaas met fauna en flora in het decor, frosted glass.
A ruby-red glass vase with fauna and flora in the decor, frosted glass. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#150
Een lot van 58 Suske & Wiske SC strips, varia titels en uitgaven.
A lot of 58 Suske & Wiske softcover comics, various titles and editions. -
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
"Kris Fierens". An art book, publisher Pandora. -
#16Henriot Quimper
Een lot van 3 sierborden in Bretoens aardewerk en figuratief decor. 2 kleintjes en 1 middelmaat. Gemerkt.
A lot of 3 decorative plates in Breton earthenware with figurative decor. 2 small and 1 medium-sized. Marked. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#247Decortie
Een paar wandrekken met geometrische vorm in gefineerd spaanplaat. Gemerkt Decortie. 1 met enkele deukjes aanwezig.
A pair of wall shelves with geometric shape in veneered chipboard. Marked Decortie. 1 with some dents present. -
#14
Een Afrikaanse aardewerken masker met schelpen en kralen decoratie. Traditionele kunststijl. 20e eeuw.
An African earthenware mask with shell and bead decoration. Traditional art style. 20th century.