Similar lots by type
-
#381Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35 / 45 -
#433Een lot cloisonné op koper, bestaande uit een buikvaasje, een grote en twee kleine balustervaasjes.
Un lot cloisonné sur cuivre comprenant un vase pansu, un grand et deux petits vases balustres.No longer availableDim. h: 23 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Twee koperen beeldjes op zuiltjes.
Deux statuettes sur colonnettes en cuivre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#758Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#767Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#388Een lot van vier messingen lantaarns in verschillende maten en uitvoeringen.
Un lot de quatre lanternes diverses de tailles différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#796Een grote messingen kerkkandelaar.
Un candélabre en laiton.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#715Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#787Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.No longer availableDim. h: 179 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een Vlaamse kroon van geel koper.
Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#393Twee koperen juwelenkoffertjes met bloemendecors in reliëf.
Deux coffrets à bijoux en cuivre avec décor de fleurs engravées.No longer availableDim. b: 12 & 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#281Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.
Deux cassolettes en marbre beige et rouge avec pieds en laiton. +- 1900.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#788Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#494Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 230 -
#792Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#664“Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
“Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 88 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#483Een lot van vijf meerkleurige Javaanse Wayang Golèkpoppen
Un lot de cinq poupées javanaises Wayang Golèk.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#675Een zuil van grijs marmer met een koperen kapiteel en basement. Blad niet origineel.
Un obélisque en marbre gris avec chapiteau et basement en cuivre. Tablette rapportée.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268Een wapenschild van groengepatineerd plaaster met negen gestileerde voorstellingen van beroepen. Gemonogrammeerd ‘B’ en gedateerd 4.10.69.
Un écusson en plâtre patiné vert représentant neuf métiers. Monogramme ‘B’ et daté 04/10/69.No longer availableDim. 40 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#490“De Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 80/100 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau-forte. Signée et numérotée 80/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 45 / 55 -
#49Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#531Een paar figuurtjes van Chinese vissers in polychroom aardewerk. We voegen er een miniatuur gemberpotje van blauw en wit porselein en een olifantje van Satsuma porselein aan toe.
Paire de figurines de pêcheurs à la ligne chinois en faïence polychrome. Nous joignons un pot à gingembre miniature en porcelaine bleue et blanche et un petit éléphant en porcelaine de Satsuma.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#70Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een robijn van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un rubis de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#174Van de Velde“Man aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme près de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#542CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#493Een rij olifanten (schade)(L. 95 cm) en een krokodil (L. 39 cm) van Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Une file d’éléphants en ivoire africaine ( endommagée)( L. 95 cm) et un crocodile en ivoire africaine (L. 39 cm). Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#12Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35 / 60

