#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#880Een paar messingen kandelaars.
#183Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
#460Een ketel van rood koper.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#141Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#148Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
#801Drie verschillende kleine houten klokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelende vrouw, één in de vorm van een chalet met een thermometer en één met een Hollands zicht.
Trois petites pendules en bois différents, dont un à balancier en forme de femme qui se balance, un en forme de chalet avec un thermomètre et un avec une vue hollandaise.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
#438“Singelberg. Het kasteel & het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.
#500Märklin 4500; 4502; 4511; 4520 & 4644Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO in originele dozen:- Tankwagen Aral.- Tankwagen Shell.- Bruinkoolwagon.- Laadcilinderwagen Bayer.- Tankwagen BP.
Un lot de wagons à marchandise des voies ferrées allemandes pour rails HO dans leur emballage d’origine:wagon citerne Aralwagon citerne Shellwagon à charbon brunwagon à charge cylindrique Bayerwagon citerne BP.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#291Een Zaanse klok. Compleet.
#778Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
#357Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Jaaroverzicht in twee delen. - “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.
Un lot de livres d’Art:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Revue annuelle en deux volumes.- “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.No longer availableEstimate: € 50 / 80