Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
Dim. H. 90 cm
SKU: 1003200604.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #604
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #416

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #17

    Een schrijfset in originele doos. Omstreeks 1930.

    Garniture à écrire dans la boîte d’origine. Vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #619

    Een kubus van grijs marmer.

    Cube en marbre gris.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239

    “Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.

    “La Sainte-Vierge”. Sculpture en bois. Début du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #74

    “Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.

    “Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #787

    Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.

    Miroir en noyer flanqué de deux colonnettes. Avec console.
    No longer available
    Dim. h: 160 + 56 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #777
    Kontessa

    Een inoxen design koffiestelletje, bestaande uit twee kannetjes en een suikerpot. Gemerkt.

    Garniture à café en inox comprenant deux pots à lait et un sucrier. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575
    Philips

    Een oude radio, super- inductieontvanger in bakelieten kast. Type 830A. Bouwjaar 1931.

    Ancienne radio, receveur super induction en bakelite. Type 830A. Année 1931.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 1780 / 240
  • #412

    “Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.

    “Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.
    No longer available
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #785

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. Einde XIXde eeuw.

    Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 38 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More