#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#17Een schrijfset in originele doos. Omstreeks 1930.
#619Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239“Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.
“La Sainte-Vierge”. Sculpture en bois. Début du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#74“Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.
“Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#787Een notenhouten spiegel met twee zuiltjes. Met console.
#777KontessaEen inoxen design koffiestelletje, bestaande uit twee kannetjes en een suikerpot. Gemerkt.
#575PhilipsEen oude radio, super- inductieontvanger in bakelieten kast. Type 830A. Bouwjaar 1931.
#412“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
#157Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. Einde XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 44,5 x 38 cmEstimate: € 250 / 350