Similar lots by type
-
#455Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#611Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#117Een paar siervazen van verguld brons met een classisistisch reliëfdecor van putti en met handvatten in de vorm van ramskoppen. Gemonteerd als lampvoeten.
Deux vases en bronze doré avec un décor en relief classique de putti et des poignées en forme de têtes de béliers. Montées en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#804Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 400 -
#820Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#268Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#432Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400 / 600 -
#423Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#806Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#801Een luchter van metaal en glas met twaalf lichtpunten en versierd met druppelvormige pendeloques.
Lustre en métal et verre à douze bras de lumière et orné de pendeloques en forme de goûtes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#812Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#193Een paar vazen van Sèvresporselein met handgeschilderde classicistische decors in cartouches op kobaltblauwe fond. Met verguld bronzen monturen en voet. XIXe eeuw. De decors gesigneerd. Gemerkt en genummerd. Gemonteerd als lampen.
Deux vases en porcelaine de Sèvres à décor en cartouche fait à la main sur fond cobalt bleu. XIXième siècle. Les décors sont signés. Portent une marque et sont numérotés. Montés en lampes.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#188Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#595Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460 / 500 -
#815Een kleine sac-a-perles van geel koper en glas.
Petit sac-à-perles en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#213Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#810Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.
Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#361Een ceremoniesabel met verguld koperen en ivoren handvat.
Un sabre de cérémonie avec une poignée en ivoire et cuivre doré.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 160 -
#702Joseph Heymans“Morgend”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Matin”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 31x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#657Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180 / 240 -
#64Christ Michiels“Terugkeer van het veld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
”Retour du champ”. Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#752Een zwartgelakte houten piëdestal.
Un piédestal en bois laqué noir.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#84Victor Schepens“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
“Paysage forestier.” Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143“Drie muzikanten”. Een groep van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel.
”Trois musiciens”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129Marinus Adrianus Koekkoek“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 500 / 800 -
#41Royal Dux“Olifant”; “Meisje bij een siervaas” & “Jongen met hond”. De twee laatste onderaan gemerkt.
”Eléphant.”, “Jeune fille et vase.” & “Garçon et chien.” Les deux derniers sont signés.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#264J. Willems“Jachtstilleven met haas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chasse et lièvre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 74 cmEstimate: € 200 / 400 -
#625P. Marotta“Zuiders steegje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ruelle en Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#777Een fruitcoupe van geslepen Boheems kristal en een paar glazen kandelaars.
Une coupe à fruits en cristal de Bohème taillé et quelques verres et un chandelier.No longer availableEstimate: € 40 / 60

