Similar lots by type
-
#815
Een kleine sac-a-perles van geel koper en glas.
Petit sac-à-perles en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#432
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#810
Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.
Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#788
Een lot koper en messing, bestaande uit een grote kan, een aquamanile, een brasero, een processielamp, een beddenpan, een haardstel, een pannetje en een vijzel met stamper.
Un lot d’objets en cuivre et laiton, comprenant une grande verseuse, une aquamanile, un brasero, une lampe de procession, XXXX, une garniture de cheminée, une poêle, et un mortier avec un pilon.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#806
Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#437
Een processielamp en een bel van messing.
Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#615
Een koperen luchter met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in vijf niveaus.
Lustre en cuivre à huit bras de lumière et orné de pendeloques en cristal sur cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#671
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.
Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#801
Een luchter van metaal en glas met twaalf lichtpunten en versierd met druppelvormige pendeloques.
Lustre en métal et verre à douze bras de lumière et orné de pendeloques en forme de goûtes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#605
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#611
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#391
Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een doofpot.
Un lot d’objets en cuivre rouge et jaune comprenant une casserole, une marmite , une bouilloire et un étouffoir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#268
Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80/120 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#399
Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout.
Un petit meuble en noyer, demi cercle.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#811
Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.
Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#427
Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.
Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#398
Een messingen haardgarnituur met twee vuurbokken en vierdelig haardstel.
Une garniture de cheminée avec deux blocs et un ensemble de cheminée en quatre pièces.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#812
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#455
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#549
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 174 x 227 cmEstimate: € 80/120 -
#490
Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.
Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#554
“Zuiders landschap”. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram: M.L.
”Paysage du Midi”. Techniques mixtes sur papier. Porte le monogramme: M.L.No longer availableDim. 54 x 48 cmEstimate: € 250/350 -
#390
Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
Montre à bracelet et horloge de gousset à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#215Betjemann’s, London
Een tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#738
Drie diverse schotels van Delfts blauw en wit aardewerk. XVIIIde eeuw.
Trois plats différents en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 90/120 -
#669
Een paar notenhouten armstoelen in Régence-stijl. Bekleed met tapisserie.
Deux fauteuils en noyer, style Régence avec revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#747
Mercatorfonds - Twee kunstboeken: “Onze Brueghel” & “Vlaamse kunst”.
Mercatorfonds - Deux livres d’art: “Onze Breughel” & “Vlaamse kunst.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#294Jean Govaerts
“Masseller”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Masseller”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#512
Een oude Indische tangka op zijde.
Tanka ancienne d’Inde sur soie.No longer availableDim. 116 x 82 cmEstimate: € 120/200 -
#613Corry Ammerlaan - Van Niekerk
“Wereldvrede”. Een bronzen kunstwerkje op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Paix mondiale”. Une oeuvre en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/300 -
#580
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,21 gEstimate: € 280/350