Other lots in this auction
-
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#684Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#572“Lamb resting”. Olieverf op doek. Draagt handtekening rechts onder: M. Kadishman.
”Lamb resting” ( le repos de l’agneau). Huile sur toile. porte la signature à droite en bas: M. Kadishman.No longer availableDim. 100 x 74 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#788Lot Afrikaanse sculpturen: drie maskers en een ceremonieel mes.
Un lot de sculptures africaines: trois masques et un couteau de cérémonie.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301Lot analoog fotomateriaal met o.m. een Voigtländer Bessa, een Nikon met diverse lenzen, een Minolta Vectis e.a.
Un lot de matériel de photographie, comprenant e.a. une Voigtländer Bessa, une Nikon avec différentes lentilles, une Minolta Vectis, ...No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#587Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Harry PrenenPeriod: 1915 - 1992“Winteravond”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1960.
”Soirée hivernale”. Un dessin lavis à pointe sèche. Signé et daté 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#261H.L. BeckerElektrische precisieweegschaal voor wetenschappelijk onderzoek in notenhout vitrinekastje. Medio XXde eeuw.
Une balance de précision pour recherche scientifique dans une vitrine en noyer. Mi- XXème siècle.No longer availableDim. 62 x 44 x 24,5 cmEstimate: € 300 / 380 -
#149L. Giraud“Conversatie op de boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Conversation à la ferme”. Huile sur toile. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#649Jan Van Hasselt“Stilleven met postzak en postbodekepie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Nature morte aux képi et sac de postier”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#381The Franklin Mint“Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#87Een paar fin de siècle vaasjes van opaalglas, met lichtblauwe fond.
Une paire de vases fin de siècle en verre opaline, fond bleu clair.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 70

