Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.

Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.

Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.
SKU: 3005170757.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #757
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #780

    Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #778

    Een bronzen kandelaar met zes lichtpunten, versierd met fazanten, eikenbladeren en eikels en bovenaan getooid met twee vechtende vogels, maar beschadigd.

    Un chandelier en bronze à six points lumineux, décoré de faisants, feuillage et glands. Le haut est décoré de deux oiseaux qui se battent. Quelques dégats.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #611

    Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #589

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #787

    Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.

    Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 179 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #792

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #788

    Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #637

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #771

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #764

    Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.

    Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #397

    Een schemerlampje van geel koper met een zeshoekig glazen kapje. Tijdperk art deco.

    Une petite lampe en cuivre jaune, abat-jour hexagonal en verre. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #779
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.

    Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #621

    Een grote halllantaarn van brons en glas.

    Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #380

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #144

    “Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.

    “Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #767

    Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #648

    Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #237

    Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.

    Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #782

    Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.

    Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #283

    Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.

    Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #640

    een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #638

    Een Vlaamse kroon van geel koper.

    Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #438

    Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.

    Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #311

    Een reeks van 9 glazen van geslepen kleurloos en lichtgroen kristal.

    Un lot de neuf verres en cristal taillé incolore et vert clair.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #146

    Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties en slijtage.

    Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations et usures.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #806
    Western Germany

    Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.

    Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.
    No longer available
    Dim. H: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #69
    Joseph Van Severdonck
    Period: 1819 - 1905

    “De lanciers doorwaden een rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #338

    Een serie van zes gekleurde en geslepen kristallen glazen. We voegen er een reeks van tien groengekleurde aperitiefglazen aan toe. De laatsten met enkele randschilfers. De eerste zes vermoedelijk Val St. Lambert. Omstreeks 1900.

    Un lot de six verres en cristal taillé et coloré. Nous ajoutons dix verres à apéritif. Probablement Val Saint Lambert. Quelques éclats. ± 1900.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #302
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.

    Paysage de la Campine”. Huile sur panneau. Signé à gauche en haut.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #669

    “Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.

    “Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    Een paar appliques van verguld brons met twee lichtpunten in Empirestijl en versierd met een dameshoofd in profiel.

    Deux appliques en bronze doré à deux points lumineux, style Empire, décor de tête de femme en profile.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met één robijntje.

    Broche en or jaune 18 ct sertie d’un petit rubis.
    No longer available
    Dim. 4,89 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #745

    Mahoniehouten tafel met een lade in de gordel.

    Une table en acajou avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More