Similar lots by type
-
#173Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.
Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#701Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.
Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#275Een Venetiaanse luchter met zes lichtpunten en versierd met glazen planten en gebladerte. Eén kapje manco en een blaadje hersteld.
Lustre en verre de Venise à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en verre. Un abat-jour manque et une feuille est réparée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#362Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#598Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#765Een luchter van gesculpteerd eikenhout.
Lustre en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#424Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#742Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#216Een vierdelige vergadertafel van fruithout in Directoirestijl. Koperen boorden en schoeisel.
Table de conférence en bois fruitier de style Directoire composée de quatre parties dont les bouts sont arrondis. Bordures et sabots en laiton.No longer availableDim. 660 x 130 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#697Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Zwaard in lederen schede en een ceremoniële hoed van raffia, afgeboord met leder en met originele pluimen. Nigeriaans werk.
Sabre à fourreau en cuir et chapeau cérémoniel en osier, à bordure en cuire et aux plumes d’origine. Travail nigérien.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#468Bodhisatva van brons. Thais werk.
Bodhisatva en bronze. Travail thaï.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 50 / 100 -
#316TabrizOosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.No longer availableDim. 307 x 201 cmEstimate: € 300 / 500 -
#639Serie van zes eikenhouten stoelen met rieten zit. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne aux sièges cannées. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#113Val Saint Lambert StudioTwee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Val St. LambertEen kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#132A. Van Unen“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 65 / 100

