Similar lots by type
-
#742Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#598Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#275Een Venetiaanse luchter met zes lichtpunten en versierd met glazen planten en gebladerte. Eén kapje manco en een blaadje hersteld.
Lustre en verre de Venise à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en verre. Un abat-jour manque et une feuille est réparée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#765Een luchter van gesculpteerd eikenhout.
Lustre en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#424Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#173Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.
Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#701Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.
Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#362Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#579Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55 / 65 -
#209Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Boeren aan het bolspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysans jouant aux boules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79Joe Van RossumPeriod: °1940“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#297Royal DuxVide-poche versierd met een meisje met een hertje (klein letsel aan gewei). Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Vide-poche décoré d’une fille et un cerf (petit dégât au bois). Marque sous la base au triangle rose.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#477Een pompoenvormig dekseldoosje van gesculpteerd jade.
Boîte couverte en forme de citrouille en jade sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#569Jef De ConinckPeriod: °1921“Duistere personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages obscures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#737Een lot houten doosjes in diverse uitvoeringen en maten. Zeven stuks.
Lot de boîtes en bois de différentes tailles et aux décorations divers. Sept pièces.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 50 / 80

