Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.

Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.

Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.
SKU: 2510160406.
Category: Verlichting.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #406
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.

    Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #701

    Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.

    Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #275

    Een Venetiaanse luchter met zes lichtpunten en versierd met glazen planten en gebladerte. Eén kapje manco en een blaadje hersteld.

    Lustre en verre de Venise à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en verre. Un abat-jour manque et une feuille est réparée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #362

    Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).

    Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #765

    Een luchter van gesculpteerd eikenhout.

    Lustre en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #424

    Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.

    Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #742

    Een staande schemerlamp van koper.

    Lampadaire en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #216

    Een vierdelige vergadertafel van fruithout in Directoirestijl. Koperen boorden en schoeisel.

    Table de conférence en bois fruitier de style Directoire composée de quatre parties dont les bouts sont arrondis. Bordures et sabots en laiton.
    No longer available
    Dim. 660 x 130 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #697

    Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.

    Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #629

    Zwaard in lederen schede en een ceremoniële hoed van raffia, afgeboord met leder en met originele pluimen. Nigeriaans werk.

    Sabre à fourreau en cuir et chapeau cérémoniel en osier, à bordure en cuire et aux plumes d’origine. Travail nigérien.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #468

    Bodhisatva van brons. Thais werk.

    Bodhisatva en bronze. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. te meten
    Estimate: € 50 / 100
  • #316
    Tabriz

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. 307 x 201 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #639

    Serie van zes eikenhouten stoelen met rieten zit. Omstreeks 1900.

    Suite de six chaises en chêne aux sièges cannées. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #113
    Val Saint Lambert Studio

    Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368
    Val St. Lambert

    Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.

    Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #27

    Groepje van Duits porselein.

    Petit groupe en porcelaine allemande.
    No longer available
  • #132
    A. Van Unen

    “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 65 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More