#473
“Moeder Gods”. Reisicoontje met email.
#35
Une broche en or jaune 18 carats et une paire de boucles d'oreilles assorties serties de perles et de rubis.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 100 / 150 -
#221Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Met originele stofzak.
#643Astra
Een microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.
#174
Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
#581
#352
Een 830‰ zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. 794 gram bruto.
#695
#604
Verzilverd beeldje met beren.
Figurine en métal argenté avec ours.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#73
Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#625Longwy, France
Een gedeeltelijk dessertbestek van geciseleerd zilver met een decor van bloemen, volgens en arabesken. Iran, begin XXste eeuw. Een taartschep, twee gebakscheppen, een suikertang, zes ijs-, zes koffie- en vijf mokkalepeltjes. Sommige gemerkt 84% of 84 in het Parsi. Iran, medio XXste eeuw.
Service de couverts à dessert partiel en argent ciselé à décor de fleurs, d'après et d'arabesques. Iran, début XXème siècle. Une pelle à gâteau, deux cuillères à gâteau, une pince à sucre, six glaces, six cuillères à café et cinq cuillères à moka Certains ont marqué 84% ou 84 à Parsi. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 630 gEstimate: € 300 / 350