#599Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#329“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
#615Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#645Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#790Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#383Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#640Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#805Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
#435Een partij van zeventien koperen kandelaars.
#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
#733Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#779Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#812Een lot van vier koperen waterketels.
Lot de quatre bouilloires en cuivre.No longer availableDim. h: 25 - 32 cmEstimate: € 40 / 50
#617Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van kostbaarheden. Oren in de vorm van fo-honden (klein letsel). Schilfers aan de bovenrand. Canton, begin XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose d’objets précieux. Anses en forme de chiens de Pho (petit dégât). Eclats au bord supérieur. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#168Twee etuis met Sterlingzilveren munten m.b.t. de koninklijke familie. Uitg. Koninklijke Munt van België.
Deux étuis contenant des pièces de monnaie en argent Sterling concernant la famille royale. Ed. Monnaie Royale de Belgique.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#275Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een centrale amethist van ± 1,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 300 / 400 -
#76Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#130Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux perles.No longer availableDim. 9,59 gEstimate: € 900 / 1000 -
#472“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
#466Een uit drie cilinders opgebouwd tuinornament.
Ornement de jardin comprenant quatre cylindres.No longer availableDim. h: 50, 75 &100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503Een bronzen koro met fo-hond op het deksel.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#624Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#524“Dames op een dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Dames au bal”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 cmEstimate: € 150 / 200