Similar lots by type
-
#693
Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.
Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398
Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#594Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#370
Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#638
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#395
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#643Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 100 / 180 -
#608Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#607
Een karaf en zes gekleurde glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Op presentatiespiegel.
Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#641Val St. Lambert
Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.
Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#613Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, kleurloos en groen gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#153
Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.
Paire de vases en cristal bleu sur piédouche incolore décorés de gravures.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200 / 260 -
#550
Een recente staande lamp met glazen kappen.
Un lampadaire récent avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 100 / 120 -
#355
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#781
Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157
Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631
Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117
Een paar vazen op voet van kleurloos kristal met een vijf-traansmotief.
Paire de vases sur piédouche en cristal incolore à motif aux cinq larmes.No longer availableDim. h:Estimate: € 160 / 200 -
#612
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.
Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380 / 450
Other lots in this auction
-
#58
Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Period: 1930 - 1950
Een lot Zeiss-Ikon camera’s in werkende toestand:- Ikonta 512/2, Novar anastigmat 1:4.5 f=10,5. Met originele lederen tas.- Nettar 518/16, lens Novar 1:4.5 f=5. Met originele lederen tas.- Baby Tengor. Met Goerz frontar.
Un lot de cameras Zeiss-Ikon en état de marche:- Ikonta 512/2, Novar anastigmat 1:4.5 f=10,5. Avec sac en cuir d’origine.- Nettar 518/16, lens Novar 1:4.5 f=5. Avec sac en cuir d’origine.- Baby Tengor. Avec Goerz frontar.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#383
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een doopbeker, een eierdopje met lepel en een servetring in etui, een plateautje, twee schaaltjes, een serveerbestek, een suikertang, een doosje, elf stukken van 250 & 500 BEF, enz.
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant un bénitier, un coquetier avec une cuillère et un rond de serviette dans un étui, un petit plateau, deux petits plats, un service de couverts, une pince à sucre, une petite boite, onze pièces de 250 & 500 francs Belges, e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#513
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#354
Een lot gewichten, bestaande uit zes sluitgewichten en zes stapelbare gewichten. Met merktekens.
Lot de poids comprenant six poids aux fermoirs et six poids superposés. Avec marques.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#789
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 350 x 252 cmEstimate: € 300 / 500 -
#44Camille Joseph Etienne RoqueplanPeriod: 1800-1855
“Un pont à Paris”. Potloodtekening. Gesigneerd.
”Un pont à Paris”. Un dessin au crayon. Signé.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 500 / 600 -
#328
Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463
Een gietijzeren weegschaal met gewichten.
Une balance en fonte, avec poids.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#552
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Amiet’ en datum ‘49.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Amiet’ et la date ‘49.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 120 / 140