Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.

Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.

Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.
Dim. h: 39 & 17 cm
SKU: 2603190807.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #807
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #37
    Val St. Lambert

    Twee geribde kristallen vaasjes, waarbij één groen en het andere geelgroen gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Deux petits vases côtelés, dont un vert et l’autre vert-jaune dans la masse. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #728

    Afrikaans masker. Douala, Kameroen.

    Un masque africain. Douala, Cameroun.
    No longer available
    Dim. ± 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #494

    “Landschap met huizen”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Raty Alb.

    ”Paysage et maisons”; Huile sur carton. Porte une signature: Raty Alb.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #62
    Bichebois

    “Vue générale du Pèrre-Lachaise”. Een lithografie naar een werk Fichot.

    ”Vue générale du Père-Lachaise”. Une lithographie d’après une oeuvre par Fichot.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.

    Un bois de cerf de 1929. Sur planche murale.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #424

    “Vrouwelijk naakt”. Kleurpotlood op papier. Draagt handtekening ‘Rassenfosse 1924’.

    ”Nu féminin”. Crayons de couleurs sur papier. Porte la signature: ‘Rassenfosse 1924’.
    No longer available
    Dim. 24 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    Een groot en een klein gefineerd houten kistje, waarbij het groot met messing en het klein met parelmoer.

    Un grand et petit coffret en bois de placage, le grand avec nacre et le petit avec laiton.
    No longer available
    Dim. b: 63 & 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #26

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #802
    Roger Somville

    “Personages”. Litho. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Une lithographie. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #744
    Möller

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.
    No longer available
    Dim. 64 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #843
    Guerin

    Een aardewerken vaas van ‘Le Journal et indépendance’ met een wielrenner in het decor

    Un vase en faïence du ‘Journal et indépendance’, décor de coureur.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83
    Christofle

    Een moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.

    Un vase moderne en cristal, motifs de feuilles satinées.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More