#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
#388Een humidor van Partagas.
#106Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#505Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#863Vier kristallen vazen met mauve motieven.
#663Een oude lederen hutkoffer.
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300