Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.

Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.

Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.
Dim. h: 39 & 17 cm
SKU: 2603190807.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #807
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #777

    “Collection S. Bing” - Complete catalogus van de Oosterse collectie. In 6 delen en met originele kaft.

    ”Collection S. Bing - Complete catalogus van de oosterse collectie”. En six volumes et couvertures d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #8

    Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele

    Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 29 cm
    Estimate: € 55 / 100
  • #327

    Een schild van een gordeldier.

    Une carapace de tatou.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Twee oude fotocamera’s in lederen etuis: Jaghee Exa & Agfa Optima 200.

    Deux anciennes caméras dans étuis en cuir: Jaghee Exa & Agfa optima 200.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm h: 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #476
    Shiraz

    Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.

    Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 & 65 x 72 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #561

    Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een masker maakt. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis qui fabrique un masque. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #615

    Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.

    Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #710

    Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.

    Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #495

    Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.

    Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #747

    Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #103
    H. Van der Perre

    Een bronzen plaquette met een vrouwenprofiel in reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    Une plaquette en bronze, profil de femme en relief. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 16 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More