Other lots in this auction
-
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399G. Goovaerts“Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448Een groot lot oude postkaarten, waaronder van voor 1930, een aantal van het heilige land. Onder meer abdijen en kloosters.
Un grand lot d’anciennes cartes postales, dont certaines d’avant 1930, et certains du Pays sacré. Également des cartes postales des abbayes et couvents.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#784Pierret“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison près d’un courant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260 -
#811Een lot van tien kleine klokjes van hout en kunststof. Enkele zonder slingertje. Zonder sleuteltjes.
Un lot de dix petites pendules en bois et plastique. Quelques unes sans balancier. Sans clés.No longer availableDim. h: 10 - 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#327Een schild van een gordeldier.
Une carapace de tatou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#376Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#691Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50 / 100

