#670Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
A lot of silver jewelry including two rings, one set with lapis lazuli, two brooches set with marcasite, a double clip closure, a watch, and a pencil.No longer availableDim. Bruto: 66,68 gEstimate: € 150 / 250 -
#680Tweeëntwintig 45-toerenplaten. Pop-en rockmuziek waaronder diverse nummers van Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, jaren vijftig en begin zestig. Diverse sleeves ontbreken, vaak eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Twenty-two 45 RPM records. Pop and rock music including various songs from Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, from the fifties and early sixties. Several sleeves missing, often simple factory covers. Good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
"Sacred Virgin with Child.” A bronze bust on a black wooden pedestal. Signed by Jan Anteunis and dated 1930.No longer availableDim. h 38 x b 20 cmEstimate: € 160 / 220 -
#85Sommerso MuranoEen vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#160Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#463Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#513Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Duits werk.
A three-piece copper fireplace set in eclectic style, comprising a clock and two five-armed candlesticks. German work.No longer availableDim. 60 x 37 x 18 cm (klok)Estimate: € 220 / 280