#706
#526
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#492Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“Synthèse d’un port”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#477Porcelaine de Paris
Trois petites assiettes plates, deux grandes assiettes plates, deux assiettes creuses, deux tasses et soucoupes, deux verseuses et un sous-plat en porcelaine française, décorés de pêches polychromes.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409
#714Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Plantenbak met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jardinière aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#46
Een rotan staander met een houten vogelkooi.
#211
#645
Een Engelse eikenhouten bordenkast met drie grote laden en zes kleine laden.
Vaisselier en chêne ouvrant à trois grans et six petits tiroirs. Travail anglais.No longer availableDim. 220 x 223 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#653
Een tulpenvaas.
Vase à tulipes.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 240 / 280 -
#169Peter Olsen
“Vijvergezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue d’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40 / 60