Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen wereldbol op houten voet.

Een koperen wereldbol op houten voet.

Globe en cuivre sur base en bois.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2504170091.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #565

    Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.

    Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 235,34 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #727

    Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.

    Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.
    No longer available
    Dim. 13,61 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #55
    Dialogue

    Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.

    Stylo en argent à la pointe d’iridium.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #810

    Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.

    Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #500

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.
    No longer available
    Dim. H. 181 cm
  • #85
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.

    Rollerpen en noir et doré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #375
    Guess

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.

    Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.
    No longer available
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #390
    Mercedes-Benz collection

    Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #370

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #360
    Michael Kors

    Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #385
    Gino Milano

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.

    Une montre pour homme. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #340
    Michael Kors

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #335

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.

    Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #809
    Charles Demets

    Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.

    Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #50
    Mont Blanc Meisterstück

    Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.

    Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #5

    Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.

    Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #380
    Euroconsumers

    Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.

    Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #60

    Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.

    Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #515

    Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.

    Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.
    No longer available

Other lots in this auction

  • #687
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #306

    Een luchter van kristal en koper met acht lichtarmen en centraal vier extra lichten. Pendeloques in Régence-stijl. Omstreeks 1900.

    Un lustre en cristal et cuivre avec quatre bras et quatre lumières au centre. Pendeloques de style Régence. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #221

    “St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.

    “St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #56

    Een houten luchter met zes lichtpunten. In barokke stijl.

    Lustre en bois à six points lumineux. Style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Edison

    Een oude grammofoon met roodkoperen fantasiehoorn.

    Un vieux phonographe avec corne fantaisie en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #658

    Een houten piramide en octahedron.

    Une pyramide et octaèdre en bois.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een lot wit en goudgepatineerd porselein, bestaande uit een jongetje met mandoline, een jongetje met aapje, een jongetje met fluit en vaas, een Tiroler koppeltje, een dekseldoosje in de vorm van een dame en een kopje met rozen. Slijtage aan het patina.

    Un lot de porcelaine patiné doré comprenant un petit garçon et mandoline, un petit garçon et singe, un petit garçon avec flûte et vase, un couple de Tiroliens, une boîte avec couvercle en forme de dame et une coupelle avec décor de roses. Endommagement a la patine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #663

    Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.

    Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #732
    Kashgai

    Een wollen Kelim.

    Kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 150 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #347
    Val St. Lambert

    Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #537

    “Paard”. Een smeedijzeren kunstwerk. Gesigneerd “Pintjes P.”

    “Cheval”. Une oeuvre en fonte. Signée “Pintjes P.”
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #417
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Un vase en cristal incolore. Pas de marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More