Similar lots by type
-
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
Couvert en argent français quatre pièces. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#267
“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.
“Berger aux alpagas”. Petit groupe en argent. 65,45 g.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#188
Een reeks van zes open zoutvaatjes van massief zilver, versierd met hermenfiguren. Parijse keuren, 1809-1819.
Suite de six salières ouvertes en argent massif, décorées de hermès. Poinçons de Paris, 1809-1819.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 220/260 -
#243
Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram
Petite assiette arabe en argent avec décor gravé. 256,3 g.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 164 x 88 cmEstimate: € 40/50 -
#487
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400/600 -
#814
Twee paar messingen kandelaars met afbeeldingen van de Heilige Familie.
Deux paires de bougeoirs en laiton représentant la Sainte Famille.No longer availableDim. h: 39 & 46 cmEstimate: € 40/60 -
#665
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#789
Een schouwspiegel in verguld en zwartgepatineerde lijst.
Trumeau en bois doré et noirci.No longer availableDim. 95 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#723Boch
Een polychroom aardewerken vaasje.
Petit vase en faïence polychrome.No longer availableDim. h 10 cmEstimate: € 30/40 -
#588
Een grote pop met porseleinen hoofd en papier mâché lichaam. Open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt A.M. 390 16. Oorspronkelijke kleding, enige slijtage, duimpje ontbreekt.
Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 240/300 -
#357
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#319
Drie diverse aquarellen met landschappen.
Trois aquarelles diverses représentant des paysages.No longer availableDim. 25 x 36 en 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#152Leroux
“Dorpsgezicht met ruïne.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village avec ruine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/260 -
#760
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.
Piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 150/250