#690Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
#190Een 14 karaats roze gouden ring bezet met een Fancy color diamant van 0,71 ct. SI1. en kleine briljantjes.
Une bague en or rose 14 ct sertie d’un diamant Fancy color de 0,71 ct SI1 et de petits brillants.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#599“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
#15Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Une bague en or jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#572“Kopf”. Olieverf op board. Draagt een toeschrijving en een datum: 1989.
#614Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200