#741“Meisje met manden”. Een beeld van meerkleurig porselein. Een kleine beschadiging.
”Jeune fille et paniers”. Une statue en porcelaine polychrome. Un petit dégât.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#580Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200 / 300 -
#773Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#734Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
#537Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
#698Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
#731Nao by Lladro.“Meisje met haan”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille et coq”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#188Constantin Meunier“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350 / 550 -
#171Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 260 / 300 -
#274H. Marinus“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#232“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
”Mont du Calvaire”. Huile sur panneau. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150