#446Een paar vierkante bijzettafeltjes met licht gebogen pootjes.
#303Twee verschillende theaterkijkers, waarbij één met paarlemoer en één recentere in etui.
Deux paires de lunettes de théâtre, dont une paire nacrée et l’autre dans un étui récent.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#258Boch La LouvièreKobaltblauwe vaas van zachte pasta met verguld decor. Onderaan gemerkt. Schilfer onderaan.
Un vase en pâte de verre bleu cobalt et décor doré. Marque sous la base. Eclat en dessous.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een 10 karaats wit gouden ring bezet met een diamant opaak van 2,94 ct.
Une bague en or blanc 10 ct sertie d’un diamant opaque de 2,94 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 250 / 350 -
#228MajakEen vintage koekoeksklok van kunststof. Sovjetunie.
Un coucou en synthétique vintage. Union Soviétique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#485Ivoren netsuke. “Bij de waterput”. Japans werk omstreeks 1930.
”Auprès du puits”. Un netsuke en ivoire.No longer availableDim. H. 4 cmEstimate: € 60 / 100 -
#767Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Een Empire secretaire, versierd met inlegwerk en bronzen kariatiden. Onderaan twee paneeldeurtjes onder het klapblad en bovenaan een lade onder het wit marmeren blad. Zijpaneel gebarsten.
Un secrétaire Empire, décoration d’incrustations et de cariatides. En dessous se trouvent deux portes sous la tablette à abattant et au dessus se trouve un tiroir sous la tablette en marbre blanc. Le panneau sur le côté est fissuré.No longer availableDim. 139 x 81 x 50 cmEstimate: € 550 / 600 -
#200Een parelhalssnoer Akoya met 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een druppelvormige saffier van ± 0,60 ct.
Un collier à perles Akoya avec un pendentif en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un saphir en forme de goutte de ± 0,60 ct.No longer availableEstimate: € 1600 / 1700 -
#685Ch.-F. Aubert“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
“Le Littoral de la France”. Six parties en six volumes in-folio. Dessins par H. Scott. Très beau jacquet par l’éditeur. Ed. Victor Palme 1889. Contient beaucoup de cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 600 / 1000