Other lots in this auction
-
#684Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120 -
#431Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.
Trois grands coquillages, dont un coquillage strombus.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#533Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Afrikaans werk, begin XXe eeuw. Beschadiging.
Une défense sculptée en forme de file d’éléphants. Travail africain, début XXième siècle. Dégâts.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#432Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#736HerekeEen zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#439louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#461Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.
Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
Une lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé, décoration de guirlandes et têtes de béliers.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#385Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 255 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#390Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableDim. 150 x 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#705Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50


