Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.

Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.

Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.
Dim. l: 74 cm
SKU: 1412210503.
Categories: wapens, XVIIIe eeuw.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #503
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #178

    “Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.

    Mère de Dieu de Vladimir. Un triptyque en laiton. Russie, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #281

    Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.

    Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #455

    Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

    Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.

    Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 54 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #151

    Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #164

    “Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 9 x 10,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #167

    “Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Icône de voyage messinienne russe avec émail bleu en arrière-plan. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #157

    “Moeder Gods Pokrov”. Een messingen reisicoon. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Une icône de voyage en laiton. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #209
    Gust Verelst
    Period: 1901- 1978

    “Stilleven met appelen en peren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd

    Nature morte aux pommes et poires. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #515

    Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.

    Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.
    No longer available
    Dim. H:42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #195

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 250
  • #483

    Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.

    Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.
    No longer available
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #477

    Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.

    Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.
    No longer available
    Dim. 133 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4

    Een lot van zes oude litho’s: - “Town Hall, Bruges”. - “The Great Tower, Bruges” - “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town” - “Bloomsbury Square” - Kaart van Europa.

    Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.
    No longer available
    Dim. 10x16cm 12x18cm 25x30cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #600

    Een lot lederwaren, waaronder reistas, een reistas gemerkt van Mulberry, een draagtasje en een Oosterse riem.

    Un lot de maroquinerie, dont un sac de voyage, un sac de voyage marqué Mulberry, un tote bag et une ceinture orientale.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.

    Un porte-clés en or blanc et jaune 18 carats avec pendentif serti d'une dent.
    No longer available
    Dim. 22,60 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #1

    Drie eenden polychroom hout.

    Trois canards en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. L:15-25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322
    André Goezu

    “3 Arbres.” Ets, genummerd 2/35, Gesigneerd buiten de plaat.

    3 Arbres. Eau-forte, numérotée 2/35, Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #580

    “Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More