#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#300Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#76Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.No longer availableDim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80 / 120