#133Roger Paul BlochePeriod: 1865-1943“Le Froid”, bronzen beeld van koppel in de koude, gesigneerd onderaan “P. Roger Bloche”.
"Le Froid", bronze sculpture of a couple in the cold, signed at the bottom "P. Roger Bloche”.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 250 / 400 -
#653BoomEen glazen vaas, mauve gekleurd en verguld met vergulde opleg. Zonder merk.
#543Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#296Een gefineerde vitrinekast met twee niveaus. Engels, begin 20ste eeuw.
A veneered display cabinet with two levels. English, early 20th century.No longer availableDim. 122 x 70 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#465Een bureautje in Lodewijk XVI-stijl met fluitpoten en met laden in de gordel.
A desk in Louis XVI style with fluted legs and with drawers in the belt.No longer availableDim. 120x60x75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#134Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988“Bloemenstilleven met Delfts blauw.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
#90Een 18 karaats geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en 8 kleine briljantjes.
An 18 carat yellow gold ring set with emeralds with a combined weight of +- 0.50 ct and 8 small brilliants.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#22Joz De Swerts“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26,5 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een houten gesculpteerd en gepatineerd Louis XVI type bureaustoel. Met kussen en rieten zit-en rugleuning.
A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.No longer availableDim. h81 x l51 x b56cmEstimate: € 50 / 75