#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#543Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#235Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.
A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.No longer availableDim. L:23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Val Saint-LambertVaas van invers geslepen kristal olijfkleurig in de massa met blauwe overgang naar de voet. Art deco periode. Model Fragnée.
Vase of inverse cut crystal olive-coloured in the mass with blue transition to the foot. Art deco period. Model Fragnée.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160