Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een korte pijp met grote kop met voorstelling van een pijprokende man met lange baard en muts. Amberen mondstuk, niet gerookt.
Een korte pijp met grote kop met voorstelling van een pijprokende man met lange baard en muts. Amberen mondstuk, niet gerookt.

Een korte pijp met grote kop met voorstelling van een pijprokende man met lange baard en muts. Amberen mondstuk, niet gerookt.

A short pipe with a large head depicting a pipe-smoking man with a long beard and hat. Amber mouthpiece, unsmoked.
Dim. L: 18 cm
SKU: 0703230105.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #105
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #320

    Vijf langsteelpijpen van ongekleurde pijpaarde, waarvan één met label van De Bevere te Kortrijk en één van Goedewagen te Gouda. Eén niet gerookt.

    Five long stem pipes of uncoloured pipe clay, one with a label from De Bevere in Kortrijk and one from Goedewagen in Gouda. One not smoked.
    No longer available
    Dim. 25 à 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #227
    Hergé

    “De Blauwe Lotus”. Hard cover, zwarte titel, rode rug. Ed. Casterman 1951. Tweede druk, A51. Goede staat.

    “The Blue Lotus”. Hard cover, black title, red spine. Ed. Casterman 1951. Second Edition, A51. Good state.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #322
    Zeiss Ikon

    Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.

    A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 11 x 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #12

    Een map met affiches e.d. Voor een tentoonstelling van Goezu in de Zwarte Panter te Antwerpen in 1981 en “Vic Gentils en zijn Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Litho met ref. naar Mondriaan en de derde wereld, gesigneerd. Vijf repro’s van zichten op Antwerpen door diverse kunstenaars.

    A folder with posters, etc. For an exhibition of Goezu in the Zwarte Panter in Antwerp in 1981 and “Vic Gentils and his Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Lithograph with ref. to Mondrian and the third world, signed. Five reproductions of views of Antwerp by various artists.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #603

    Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.

    Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.
    No longer available
    Dim. 26cm x Ø8cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #221

    Twee etuis. Het ene met een naaisetje, deels van zilver, het andere met een nagelset van amber en metaal.

    Two cases. One with a sewing kit, partly made of silver, the other with a nail set of amber and metal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #432
    Frank Mortelmans
    Period: 1898-1986

    “Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.

    "Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".
    No longer available
    Dim. 53 x 41cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #530

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #489
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #459
    Nadia Ponomarenko
    Period: °1951

    “Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.

    “Apple blossoms on the slope”. Oil on board. Signed and dated 2004.
    No longer available
    Dim. 54 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More