#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#628MuranoEen Murano vaas met divers gekleurd, verticale lijnen en bloemvormige toetsen.
A Murano Vase with variously coloured vertical lines and flower-shaped keys.No longer availableDim. h 30cmEstimate: € 75 / 100 -
#86Een ronde ontbijttafel met gebeeldhouwde centrale poot. Engeland, Victoriaans. We voegen er vier stoelen in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
A round breakfast table with a sculpted central leg. England, Victorian. We add four Louis XVI style chairs.No longer availableDim. Tafel - Ø: 92 cm; H: 75 cmStoel - H: 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
The painter in his studio. Oil on mahogany panel. Signed and dated 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#153Val Saint-LambertVaas van invers geslepen kristal olijfkleurig in de massa met blauwe overgang naar de voet. Art deco periode. Model Fragnée.
Vase of inverse cut crystal olive-coloured in the mass with blue transition to the foot. Art deco period. Model Fragnée.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#221Twee etuis. Het ene met een naaisetje, deels van zilver, het andere met een nagelset van amber en metaal.
Two cases. One with a sewing kit, partly made of silver, the other with a nail set of amber and metal.No longer availableEstimate: € 50 / 80