#373Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.
A lot of graphics, etc., consisting of a work by Somville on canvas, three art folders (Rik Strijckers, Hubert Minebo and P. Smolders), various etchings, screen prints and reproductions, a number of repros of Japanese prints, two XIXth century calendars, a few old cards, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger inde vorm van een kruis bezet met gekalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross, set with calibrated sapphires with a combined weight of +- 0.30 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 5,40Estimate: € 700 / 800 -
#246Een lage mahoniehouten ladenkast met drie grote en twee kleine laden. Engeland, Georgian stijl.
A low mahogany chest of drawers with three large and two small drawers. England, Georgian style.No longer availableDim. 91x45x98 cmEstimate: € 100 / 140 -
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#83Een grijsgeschilderde aardewerken vaas gedragen door twee putti. Slijtage en randschade onderaan.
A gray painted earthenware vase carried by two putti. Wear and edge damage at the bottom.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60