Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een korte pijp met grote kop met voorstelling van een pijprokende man met lange baard en muts. Amberen mondstuk, niet gerookt.
Een korte pijp met grote kop met voorstelling van een pijprokende man met lange baard en muts. Amberen mondstuk, niet gerookt.

Een korte pijp met grote kop met voorstelling van een pijprokende man met lange baard en muts. Amberen mondstuk, niet gerookt.

A short pipe with a large head depicting a pipe-smoking man with a long beard and hat. Amber mouthpiece, unsmoked.
Dim. L: 18 cm
SKU: 0703230105.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #105
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #233
    Val Saint-Lambert

    Een grote coupe van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt met label.

    A large coupe of cut crystal, coloured green throughout. Marked with label.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm H: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #556

    Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.

    A pair of antique hand-knotted wool Beloutch rugs. One restored.
    No longer available
    Dim. 130 x 83 & 125 x 92 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #419

    Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.

    A Chinese porcelain plate with varia deco, blue/white.
    No longer available
    Dim. h 4cm b 25cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #372

    “Zittend naakt.” Gemengde techniek op papier, met gouache. Onduidelijk gesigneerd. Beschadigingen op het papier buiten het werk.

    “Sitting nude”. Mixed media on paper with gouache. Indistinctable signature. Damage at the edges of the paper.
    No longer available
    Dim. 59 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 320
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #193

    Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.

    A 3-piece clock set, mantelpiece. Consisting of a mantel clock flanked by 2, 5-light candelabra, flower table in blue and white earthenware, gilt brass mounts in organic shape and glass pendants. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #86

    Een ronde ontbijttafel met gebeeldhouwde centrale poot. Engeland, Victoriaans. We voegen er vier stoelen in Lodewijk XVI-stijl aan toe.

    A round breakfast table with a sculpted central leg. England, Victorian. We add four Louis XVI style chairs.
    No longer available
    Dim. Tafel - Ø: 92 cm; H: 75 cm Stoel - H: 97 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #441

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.

    A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decoration of flowers on a light green background. Mid XXth century. Chip on the neck.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #390

    Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #93

    Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.

    Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.
    No longer available
    Dim. b47cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #481

    Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.

    large Hunan water pot of grey-green glazed stoneware, decorated with a studded motif on the shoulder and with six ears on the shoulder. China, XIXth century. Minor injuries.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #212
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).

    The painter in his studio. Oil on mahogany panel. Signed and dated 1852 (?).
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 500 / 800
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More