#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#482“Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.
"Study of the smoker". A lithograph on paper. Bears monogram in the plate "F.L.", after Fernand Léger. From the album "Contrastes". Pub. Le Vent d'Arles, Paris. Edited in 1959 under the supervision of Nadia Léger and limited to 300 copies.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#331Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
A copper candlestick with a socket at the top and a triangular base on claw feet.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439Tony Hufkens“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude in the forest". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,73 ct. FVS2 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
An 18k white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.73 ct. FVS2 and diamond baguettes and brilliants with a total weight of approximately 0.49 ct.No longer availableDim. 6,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#621“Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.
"Attacus Atlas". A bell jar containing 2 Atlas moths or Atlas butterflies. Added 2 small butterflies in illuminated bell jar. Taxidermy.No longer availableDim. 18 x 22 cm (grootste)Estimate: € 80 / 120 -
#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120