Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.

Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.

Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.
Dim. h: 18 cm
SKU: 0603180643.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #643
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #835

    Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

    Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #633

    Een grote siervaas van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met koperen monturen.

    Un grand vase en porcelaine polychrome et doré avec un décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #638

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #597

    Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #603

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #574
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1795 - 1885

    “Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.

    ”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664

    Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.

    Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 175 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #631

    Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #601

    Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.

    Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #578

    Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.

    Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.

    Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #407

    Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een luciferhouder, een suikerpot, een asbak, een doosje in de vorm van een ei en zes verschillende beeldjes. Diverse herkomsten, waaronder Wenen, Limoges en Parijs.

    Un lot d’objets en porcelaine et faïence, comprenant un porte-allumettes, un sucrier, un cendrier, une boîte ovoïde et six petites statues différentes. Provenances différentes, dont Vienne, Limoges, Paris.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #585
    Keisai Eisen
    Period: 1290 - 1848

    “Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.

    ”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #833

    Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.

    Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #495

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.

    Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #598

    Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.

    Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #634

    Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.

    Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #807

    Een grote schouwspiegel, versierd met een decor van saters bij een bron op porseleinen tegels.

    Grand trumeau décoré de satyres près d’une source sur des carreaux en porcelaine.
    No longer available
    Dim. 160 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #627

    Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.

    Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #594
    Toyohara Chikanobu
    Period: 1838 - 1912

    “Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.

    ”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #579

    Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.

    Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #403
    Limoges

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?

    Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #624

    “Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Period: 1808 - 1879

    “Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)

    ”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).
    No longer available
    Dim. 8,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,27 ct. en een centrale tanzaniet van ± 3,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,27 ct et d’une tanzanite centrale de ± 3,70 ct.
    No longer available
    Dim. 6,67 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #772

    Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).

    Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).
    No longer available
    Dim. h: 18 & 26 cml
    Estimate: € 50 / 80
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.

    Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #369
    Mori

    “Twee meisjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux filles”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #328

    “Golf spelend koppel”. Een paar bronzen beelden naar werken van Aug. Moreau.

    ”Couple jouant au golf”. Deux statues en bronze d’après Aug. Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #756

    Een klein classeermeubeltje met toldeurtje en versierd met sober inlegwerk.

    Un petit meuble de classement avec une porte pivotante, décoration incrusté sobre.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #322
    Martha Bosmans

    “Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141
    Pierre-Jules Mène

    “De eendenjacht”. Een bronzen groep. Postume geut.

    ”La chasse aux canards”. Un groupe en bronze. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More