#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#703Twee ivoren netsukés. “Een landsman en een artiest”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Un homme du pays et un artiste”.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#549“Personages bij de hotelingang”. Olieverf op paneel.
#640Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#501Een kopje en een schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. XIXe eeuw.
Une tasse et un petit plat en porcelaine de Chine, décoration polychrome de pivoines. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 9 & 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#670Hollandse secretaire van gefineerd wortelhout met drie dubbelgebogen laden en een klapblad waarachter kleine laden. Op klauwpoten. Queen Ann-stijl. Letsel.
#833Drie laat XIXe eeuwse sierschotels met handgeschilderde decors en vergulde randen, waarbij er twee een paar vormen. Het enkele gesigneerd ‘Dubois’.
#843Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd decor van bloemen en vlinders. Randschilfer.
Un plat de décoration en porcelaine à décor peint à la main de fleurs et de papillons. Eclat.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 50