Other lots in this auction
-
#151Amphora, OostenrijkEen art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#850Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
Deux tables de salon en chêne à entretoises.No longer availableDim. b: 55 & 69 cmEstimate: € 25 / 40 -
#871Een lot van drie oude passersets in gefineerde doosjes. Begin XXe eeuw.
Un lot de trois compas anciens dans des boîtes en bois de placage.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#239Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500 / 800 -
#254“Leuvens straattafereel vanaf de Dijle”. Olieverf op doek. Zonder signatuur, Belgische School, XIXde eeuw.
”Scène de rue à Louvain, vue de la Dyle”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#807Een bronzen doos in de vorm van een eend. Chinees werk.
Une boîte en bronze sous forme d’un canard. Travail chinois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.
Un cygne, un lion de temple et un chat en faïence chinoise à glaçure.No longer availableDim. l: 9 - 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485Een vide-poche van brons, versierd met motieven van fruit en bloemen in reliëf.
Un vide-poche en bronze, décoration de motifs de fruits et de fleurs en relief.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#415Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijn, smaragd en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en vier kleine diamantjes.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis, émeraudes et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et de quatre petits diamants.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 150 / 250 -
#427Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.
Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#411Twee siervazen van verguld Brussels porselein met oren in de vorm van hermenfiguren en op de buik versierd met meerkleurige beeltenissen van Sint Nicolaas en Sint Augustinus in cartouches op rode fond.
Deux vases en porcelaine de Bruxelles doré à anses sous forme de figures Hermes et des représentations de Saint Nicolas et Saint Augustin sur le ventre en cartouches sur fond rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#624Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200 / 220

