#847Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.
#406Een bijzetkastje met twee laden en twee deurtjes en een nachtkastje met marmeren blad, beide van witgepatineerd hout.
Une petite armoire à deux tiroirs et deux portes et une table de chevet à tablette en marbre. Bois à patine blanche pour les deux.No longer availableDim. b: 60 & 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#185Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
#380Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#551Een geisha en twee andere. Drie netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Une geisha et deux autres. Trois netsukes en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#291Twee gebeeldhouwd houten ornamenten, waarbij één in Lodewijk XV-stijl met en schelp.
Deux ornements en bois sculpté, dont un style Louis XV avec une coquille.No longer availableDim. l: 30 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#545Een Afrikaans masker met kraaltjes, schelpjes en stro.
#489“Compositie” . Houtskool. Draagt handtekening: Kurt Lewy.
“Composition”. Fusain. Porte une signature: Kurt Lewy.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#45Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met Columbiaanse smaragd van ± 4 ct.
Une lithographie. Numérotée 333/750 hors planche. Datée 1973. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 92 x 73 cmEstimate: € 120 / 180