#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en cognac kleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et cognac ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 16,58 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#41U.S. Postage ± 1850 - 1900. 400 jaar Ontdekking van Amerika. 10 zegels van 1 ct tot 30 ct. Diverse zegels en postkaartzegels, presidenten e.a. (180 st. met mogelijke gebreken). Presidenten en senatoren: Webster (10 ct, 26 x bruin, 124 x groen), Clay (43 x 15 ct), Grant (5 ct, 64 x blauw, 283 x bruin), Washington (1894, type III 86 x 2 ct, type II 90 x 2 ct, 1890-93, 146 x 2 ct), Franklin (1890, 60 x 1 ct).
U.S. Postage ± 1850 - 1900. 400 ans de la découverte de l’Amérique. 10 timbres1 ct - 30 ct. Divers timbres et timbres poste, présidents e.a. (180 pièces, défauts possibles. ). Presidents et senateurs: Webster (10 ct, 26 x brun, 124 x vert), Clay (43 x 15 ct), Grant (5 ct, 64 x bleu, 283 x brun), Washington (1894, type III 86 x 2 ct, type II 90 x 2 ct, 1890-93, 146 x 2 ct), Franklin (1890, 60 x 1 ct)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#6155 gefrankeerde brieven, Frankrijk, Australië, Berlijn enz. XIXde eeuw.
55 lettres affranchis, France, Australie, Berlin, etc. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#644Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#764“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
#831Atelier Primavera, St. Clement“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van meerkleurig Frans aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de nek.
”Femme et panier à fruits”. Une statue en faïence de France. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#493Een klein schild van een waterschildpad.
Une petite carapace d’une tortue d’eau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#337Messingen klokstel. Driedelig met pendule en twee kandelaars. Einde XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en laiton. En trois pièces.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200