#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#294SarreguéminesEen wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#683Een lot meerkleurig glaswerk, stijl jaren 50-60. o.a. Booms glas.
A lot of multi-coloured glassware, style 1950s-60s. including Booms glass.No longer availableEstimate: € 80 / 90 -
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#643Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#26Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80 / 100 -
#218Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
Crucified Christ. Bronze figure on an oval frame. Red velvet background. XIXth century.No longer availableDim. h 27 cm x b 21 cmEstimate: € 100 / 120