#85Een paar Chinese cloisonné vazen, 1 met verbogen voet.
A pair of Chinese cloisonné vases, 1 with bent foot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#83Een Vlaams aardewerken sculptuur van een spinster.
A Flemish earthenware sculpture of a spinning woman.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Van Gestel“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#168Een kristallen vaas uit de sixties.
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27