#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#174P. DuvalEen lot van 2 vergulde kaders gelabelled “P Duval”.
A lot of 2 gilded frames labeled "P Duval".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#32Een vaas van Satsuma porselein met personages.
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50