#68Een lot bestaande uit een icoontje en een schilderij Laatste avondmaal op paneel met zilveren omkadering
A lot consisting of an icon and a painting of the Last Supper on panel with a silver frameNo longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
#248Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120