#117Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#50Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#53Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40