#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#298Rex“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#69Een lot van 6 kommen in Chinees blauw-wit porselein met haarlijnscheurtjes en 1 zwaar gerestaureerd .
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
#176Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35