Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
Dim. h 32 cm
SKU: 2701260600.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 30 / 40
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #467
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #487
    Angelpoise

    Een vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.

    A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired.
    Place a bid ›
    Dim. verstelbaar
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden. S72A

    A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A.
    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #483
    Limoges Lafarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 120 / 220
  • #466

    Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.

    A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 82 x 178 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599

    Champagnecoupes en portoglaasjes van geslepen kristal.

    Champagne coupes and port glasses made of cut crystal.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 5,5 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 195 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.

    A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm (met sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #517

    Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #458
    L. De Clercq

    Een vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    "Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #531
    Royal Albert Bone China

    Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

    A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.

    A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 70, Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469

    Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.

    An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
    Place a bid ›
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519
    Paul Emile Lecomte

    “La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 38 x 46,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #180

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten van 0,64 ct. G VS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.

    An pear 18 kt yellow gold earrings set with two central brilliant cut diamond of 0.64 ct. G VS1 and diamonds with a total weight of 0.16 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #1

    Een groot koperen beeld van een kemphaan.

    A large copper sculpture of a snipe.
    Place a bid ›
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130

    “Voltooiing van de restauratie van het stadhuis van Leuven, 1982”. 250 Lovenaar. Penning van geel goud 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.

    "Completion of the restoration of the Leuven town hall, 1982." 250 Lovenaar. Medal of yellow gold 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 400 / 550
  • #408
    Bamoun

    Een bronzen of messingen dubbele ceremoniële pijp. versierd met geajoureerde insectenmotieven en onderaan met een mannenkop. Kameroen.

    A bronze or brass double ceremonial pipe decorated with openwork insect motifs and a male head at the bottom. From Cameroon.
    Place a bid ›
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #143

    Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.

    Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams.
    Place a bid ›
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #542

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #300

    Een grote koperen kruik met deksel.

    Place a bid ›
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #236

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #589
    Guy Van den Bulcke

    Twee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.

    Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 50/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More