Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.

Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.

Un vase en cristal bleu, allant d’incolore au rouge.
Dim. h: 40 cm
SKU: 9903210667.
Category: Kristal.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #37
    Val St. Lambert

    Een paar twee-armige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers à deux bras en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #678

    Een kleurloos kristallen designvaas. Gemerkt en genummerd onderaan.

    Un vase design en cristal incolore. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #641

    Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #520

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #649
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #693
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van gekleurd kristal.

    Un pied de lampe en cristal coloré.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #337
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een rood gedubbeld vaasje, een groene pique fleur en een blauw gedubbelde en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt onderaan. De laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.

    Lot de cristal taillé, composé d'un vase doublé rouge, d'un pique-fleur verte et d'un bleu doublé et d'un cendrier incolore. Les cendriers marqués en bas. Le dernier avec de très petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.

    Un vase rouge et incolore en cristal de Bohême taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #695

    Een lot inktpotten en toebehoren, grotendeels met kristallen recipiënten en zwart marmer en enkele stukken van bakeliet.

    Un lot d’encriers et accessoires, principalement avec des récipients en cristal et du marbre noir et quelques pièces de bakélite.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #661
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #614

    Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.

    Un ensemble de huit éléments de toilette en cristal clair et ambré.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #684

    Een gevarieerd lot inktpotjes van glas en kristal, waarbij één gemonteerd op een schelp.

    Un lot varié d'encriers en verre et en cristal, dont un monté sur une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 - 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #233
    Val St. Lambert

    Twee sets van zes kristallen onderleggers met geslepen en gesatineerde decors van sterrenbeelden. In originele doosjes.

    Deux ensembles de six sous-verres en cristal avec des constellations polies et satinées. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #588

    Een aktetas, bekleed met krokodillen- en slangenleder.

    Une mallette, recouverte de cuir de crocodile et de serpent.
    No longer available
    Dim. 10 x 45 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #48

    Een oude hockeystick, gebruikt door de Brits- Indische Olympische kampioenenploeg van de zomerspelen te Amsterdam in 1928.

    Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe olympique anglo-indienne des champions des Jeux d'été d'Amsterdam en 1928.
    No longer available
    Dim. l: 91 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.

    Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.
    No longer available
    Dim. (h: 42 & 63 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #424
    Armand Jamar

    “Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

    “Le Purgatoire”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 39 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #541

    Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.

    Un plat à réchauffer chinois en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages et d'un chien Fo. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #274
    Sonia Grootjans

    “Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79
    H. P. Ulassa (?)

    “Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fille avec petit frère . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    Een etnisch bronzen beeld.

    Une statue ethnique en bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 30 cm)
    Estimate: € 200 / 220
  • #301

    Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met dubbele messingen hoorn.

    Une réplique récente d'un vieux phonographe à pendule Victrola avec double corne en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #338

    Een lot chromo-albums e.d., waarbij uitgaves van Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, enz. Vele uitgaven niet compleet gevuld.

    Lot d'albums chromo et autres, dans lesquels des éditions de Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, etc. La majorité des éditions ne sont pas complètement remplies.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #663

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een wijnemmer en een cakemes van Christofle, een dienblad, een mes en twee taartscheppen, een serveertang, een kinderbeker en -lepel en twee slabestekken, waarbij één set met 800‰ zilveren handvatten.

    Lot de métal argenté, composé d'un seau à vin et d'un couteau à gâteau Christofle, d'un plateau, d'un couteau et de deux couverts à gâteau, d'une pince de service, d'une tasse et cuillère pour enfants et de deux couverts à salades, un ensemble avec poignées en argent 800 ‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm (emmer)
    Estimate: € 45 / 65
  • #76

    Een klein gefineerd meubeltje met drie laden en een marmeren blaadje.

    Un petit meuble en placage avec trois tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More