Other lots by Val Saint Lambert
-
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#612Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
A faceted crystal posy holder with red in the mass. -
#547Val Saint Lambert
Een lot met 4 Val Saint Lambert gekleurd kristallen glazen en karaf op spiegel. Bijgevoegd 4 kleinere glaasjes.
A set of 4 Val Saint Lambert colored crystal glasses and a carafe on mirror. Includes 4 smaller glasses. -
#578Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom. -
#627Val Saint Lambert
Een set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century. -
#228Val Saint Lambert
Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker. -
#248Val Saint Lambert
Een lot van 8 gekleurd kristallen glazen en karaf met geslepen geometrisch decor. Dop karaf manco en 1 glas met barst.
A set of 8 colored crystal glasses and decanter with cut geometric decoration. Stopper missing from decanter and 1 glass with crack. -
#258Val Saint Lambert
Een set van 8 geslepen kristallen vazen. In verschillende kleuren. 6 grote en 2 kleine.
A set of 8 cut crystal vases. In various colors. 6 large and 2 small. -
#55Val Saint Lambert
“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
"Horn of plenty". A vintage design Val Saint Lambert, blue crystal glass vase. With label and marked at the bottom. -
#413Val Saint Lambert
Een lot van drie persglazen kandelaars met religieus thema, alledrie getekend Val Saint Lambert.
A lot of three pressed glass candlesticks with religious theme, all three signed Val Saint Lambert. -
#327Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Minieme schilfers onderaan.
A crystal vase, colorless and pink cased. Marked Val Saint Lambert at the bottom. Minor flake damage at the base. -
#88Val Saint Lambert
“Elysee”. Een paar kristallen kandelaars in originele doos, gemerkt.
"Elysee". A pair of crystal candlesticks in original box, marked. -
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
A midcentury table lamp with colorless crystal base. Marked with Val Saint Lambert sticker. -
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
An Art Deco vase in colorless pressed glass, marked Val Saint Lambert. -
#61Val Saint Lambert
Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base.
Similar lots by type
-
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#185Alexandre Ouline
‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#626A. Moreau
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau." -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#548
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse.
Other lots in this auction
-
#85Sommerso Murano
Een vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso. -
#714
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers. -
#628Maria Innocentia Hummel
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
A lot of 4 Hummel porcelain figurines. Various models; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963. -
#417
Een celadon beeldje van een Thaise olifant op houten voet. Onderaan binnenzijde met signatuur.
A celadon statue of a Thai elephant on a wooden base. Signed on the bottom on the inside. -
#543Limoges Raynaud & Co.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 400/600 -
#403
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
A large Chinese baluster vase with a blue and gray floral decoration and two dragon-shaped ears. On a wooden base. Some craquelure on the back. -
#535
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten, saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct. -
#150
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. GSI1 en diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.93 ct. GSI1 and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. -
#250
Een 18 kt witgouden ring bezet met een hartvormige blauwe topaas van +- 11,07 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. Met certificaat
An 18 kt white gold ring set with a heart-shaped blue topaz of approximately 11.07 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. With certificate. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#685Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.Place a bid ›Estimate: € 40/50 -
#514Toru Kuranuki
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15.