Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.
Val St. Lambert

Een kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.

Un vase en cristal, mauve dans la masse. Signé.
Dim. h 13 cm
SKU: 1112180388.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #653
    Val St. Lambert

    “Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.

    ”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #378
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.

    Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué.
    No longer available
    Dim. h 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #338
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.

    Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #43
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #610

    “Happy Hunter”. Grote maquette van een zeesleper in presenteervitrine.

    ”Happy Hunter”. Une grande maquette d’un remorqueur en vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een antiek koffertje met messingen beslag.

    Un petit coffre ancien, montures en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #591
    Hergé

    Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. Achterflap B3. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. 4e plat B3. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 750
  • #799

    Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.

    Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.
    No longer available
    Dim. 180 x 95 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een blauw-witte Delftse schotel met floraal decor en een polychrome Delftse schotel. XVIIIde eeuw, beide met randschade, een oude reparatie in de schotel.

    Un plat de Delft bleu et blanc, décor floral , et un plat de Delft polychrome. XVIIIème siècle. les deux ont des dégâts au rebords, et une réparation ancienne est présente dans le plat.
    No longer available
    Dim. Ø 30 & 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #573

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.

    Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #699

    Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.

    Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.
    No longer available
    Dim. 61 x 87 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #668

    Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.

    Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Drie miniatuurvaasjes van Imariporselein, waarbij twee buikvaasjes en een kalebasvaasje, versierd met een slang.

    Trois petits vases miniature en porcelaine Imari, dont deux vases à panse et un vase Kalébas décoré d’un serpent.
    No longer available
    Dim. h: 6, 10 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #296

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten fauteuils-en-cabriolet in Regencestijl.

    Une paire de fauteuils-en-cabriolet en noyer sculpté style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #123
    Christofle, Paris

    Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #230
    Ery

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 30,20 g
    Estimate: € 600 / 700
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More