Other lots by Val St. Lambert
#653Val St. Lambert“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
#388Val St. LambertEen kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.
Un vase en cristal, mauve dans la masse. Signé.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60
#77“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Goede staat met stofwikkel. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Tekeningen A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Goede staat met stofwikkel. Evenals 6 diverse werken m.b.t. Antwerpen.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Bon état avec jaquette. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Dessins A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Bon état avec jaquette. Ainsi que 6 autres livres traitant d’Anvers.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#440Tuscan ChinaEen theeservies van Engels porselein met een kobaltblauw en verguld decor, voor 6 personen (6 koppen en schoteltjes, 6 vierkante gebakborden, een gebakschaal). Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine anglaise pour six personnes, comprenant 6 tasses et sous-tasses, 6 assiettes à gâteau carrées et un plat à gâteau.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#10Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
#69Armand Apol“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
#494“Orang-Oetan familie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#465Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
#96Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#701Een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van een vogel tussen bloemen in het plat.
#234“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
#522“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#84E. Dorno“Kippen en een haan”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw. In kader uit de tijd.
”Poules et un coq”. Huile sur toile. Restaurée et retoilée. XIXe siècle. Cadre d’époque.No longer availableDim. 29 x 36cmEstimate: € 80 / 120