Similar lots by type
-
#621
Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#317
Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#93
Een geit van meerkleurig aardewerk. Delft, XIXe eeuw.
Une chèvre en faïence polychrome. Delft, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/100 -
#561
Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#761
Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#452
Een waterschaaltje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met dieren en personages. Spaans werk.
Une coupelle à eau en faïence polychrome, décor de personnages et animaux. Oeuvre espagnole.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#401
Een paar Staffordshire hondjes van meerkleurig aardewerk.
Deux chiens Staffordshire en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#777
Een apothekerspot op voet van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een koppel bij een appelboom. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un pot à pharmacie sur pied en faïence polychrome, décor d’un couple près d’un pommier. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25/30 -
#301
Een vaasje van Vlaams aardewerk met opschrift ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Gemonogrammeerd ‘MPT’.
Un vase en faïence Flamande avec inscription ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Monogramme ‘MPT’.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#803
Een opengewerkte paraplubak van meerkleurig aardewerk. Twee randschilfers. Eerste helft XXe eeuw.
Bac à parapluies ajouré en faïence polychrome. Deux éclats. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#22
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een schoteltje met twaalf kleine bordjes met bloemendecor en een kopje met dienblaadje van Royal Minton, een meerkleurig porseleinen drageoir, een vaas en twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar van Duits porselein en een kopje met onderbordje van Beiers porselein.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant douze petites assiettes avec décor fleuri et une tasse avec petit plateau Royal Minton, un drageoir en porcelaine polychrome, un vase et deux vases à corne en porcelaine Bruxelloise, un chandelier en porcelaine Allemande, et une tasse avec soucoupe en porcelaine de Bavière.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#675
Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#9
Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25/35 -
#128
Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.
Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.No longer availableDim. h: 13,5 & 17,5 cmEstimate: € 200/300 -
#571
Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#493
Een partij van veertien borden, bestaande uit twee Doornikse met een ‘decor à la mouche’, acht borden van Boch, waarvan vijf met een ‘Grand Bouquet” decor, twee met een chinees decor en één met decor ‘Ronda’, een Chinees bord, een Imari bord en twee borden van Regout.
Un lot de quatorze assiettes, dont deux assiettes de Tournai à ‘décor à la mouche’, huit assiettes Boch dont cinq au décor ‘grand Bouquet’, deux assiettes avec un décor chinois et une assiette à décor ‘Ronda’, une assiette chinoise, une assiette Imari et deux assiettes de Regout.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#32
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#281
Een reeks van 48 jeneverflesjes van blauw en wit aardewerk in de vorm van Amsterdamse huisjes. Uitgave van Bols en KLM.
Suite de 48 flacons miniatures à genièvre en faïence bleue et blance représentant des vieux maisons d’Amsterdam. Edition de Bols et KLM.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#757
Twee hoge sierkruiken van Belgisch aardewerk, versierd met een reliëfdecor van een molenlandschap. We voegen er een gelijksoortig vaasje met twee oren aan toe.
Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.No longer availableDim. h: 51 & 25 cmEstimate: € 80/100 -
#550
Een lampetstel en een gedeeltelijk lampetstel van aardewerk met een bloemendecor.
Garniture de lavabo en faïence à décor de fleurs. Nous ajoutons une deuxième incomplète.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#458
Een lot bestaande uit twee wierookbanders (waarvan één zonder deksel) en een balustervaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er Japanse twee schaaltjes en dienblaadjes van zwartgelakt hout aan toe.
Lot comprenant deux encensoirs (dont un sans couvercle) et un base balustre en faïence de Satsuma polychrome. Nous ajoutons deux petits plats japonais et des petits présentoirs en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#88
Twee verschillende kannetjes en een bord van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Deux petites verseuses différentes et une assiette en faïence Gouda. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 30/40 -
#171
Een kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit twee kalebasvazen en een dekselvaas, getooid met een zittende leeuw met bal.
Une garniture de cabinet en faïence de Delft blanche et bleue, comprenant deux vases gourdes et un vase à couvercle, le tout décoré de lions jouant avec une balle.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#747Marc Sleen
“De avonturen van Nero”. Een lot van 29 albums.
“De avonturen van Nero”. un lot de 29 albums.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#403
Twee borden, het ene met gedrukt decor van een landschap in blauw en wit. Japans werk. Het andere met een polychroom perzikendecor. Chinees werk, onderaan gemerkt.
Deux assiettes, l’une à décor imprimé d’un paysage en bleu et blanc. Travail japonais. L’autre à décor polychrome de pêches. Travail chinois avec marque au verso.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#487Bob De Moor
“De Leeuw van Vlaanderen”. Eerste uitgave 1952.
“De Leeuw van Vlaanderen”. Première édition 1952.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#723
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#373
Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#681Märklin
Een lot van vijf wagons, spoortype HO. Modellen 4051, 4053, 4054, 4064 & 4188. Allen in originele doos.
Un lot de cinq wagons, rails de type HO. Modèles 4051, 4053, 4054, 4064 & 4188. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#656
Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren langs een uitsparing en vier laden in de gordel.
Un vaisselier à deux portes avec moulures et quatre tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 134 x 134 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#513
Een Chinese krijger van brons met meerkleurig patina op houten voetstuk.
Un guerrier chinois en bronze patiné polychrome sur socle en pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een topaas van ± 15 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une topaze de ± 15 ct.No longer availableDim. 13,71 gEstimate: € 1400/1500 -
#637
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#126
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 308 x 252 cmEstimate: € 220/300 -
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70/120