#160Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
#90Gustavsberg StengodsEen lot van 3 Zweedes aarderwerken potjes. Onderaan gemerkt.
#190Een lot van 2 vintage vergulde tafellampjes met kap in varkenshuid en meerkleurige franjes.
#2Een van 2 Chinees porseleinen vazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
One of 2 Chinese porcelain vases with figurative and floral decor. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 36 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#231“Muzikant aan de herberg”. Een in gepatineerd hout gesculpteerd paneel.
"Musician at the inn." A panel sculpted in patinated wood.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239Limoges FranceEen 4-delige porseleinen toiletset, gemerkt Limoges France.
#68Een uit hout gesculpteerd beeld van een kinderhoofd op marmeren sokkel.
#259Een vintage Duitse brandweerhelm, Tweede Wereldoorlog.
#145Lot porselein: doosje, vaasje (deksel beschadigd), schotel en pijp.
Lot of porcelain: box, vase (lid damaged), dish, and pipe.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#8Een meerkleurig Kantonees porseleinen kom. Onderaan gemerkt.
A multicolored Cantonese porcelain bowl. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 11 x Ø 25,5 cmEstimate: € 20 / 40