#278“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
"Vin de Pays." A vintage earthenware pitcher with grape motifs in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#4MakkumEen porseleinen kom, onderaan gemerkt.
A porcelain bowl, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 8 x Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#195Een grote aardewerken schotel.
#204Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
#135Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
#251Een lot van vier stuks koper en verguld tafeldecoratie bestaande uit: een inktstel, een briefopener, een schaal en een viltpapierhouder.
#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#259Een vintage Duitse brandweerhelm, Tweede Wereldoorlog.
#113Een lot van 2 Delfts polychroom aardewerken sierborden. Onderaan gemerkt.
A lot of 2 Delft polychrome earthenware decorative plates. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 & Ø 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124“Dites donc s’l-vous-plait”. Een koperen gravure printplaat.
#201Een lot van 4 hout gesculpteerde beeldjes, diverse origine.
A lot of 4 wood carved figurines, various origins.No longer availableOnline onlyDim. 35 & 29 & 18 & 17 cmEstimate: € 40 / 60