#34Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
A lot of 4 porcelain figurines, 2 couples, one man with glued head and other damage.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
A lot consisting of a Royal Copenhagen porcelain plate and two square ceramic bowls, featuring images of the Little Mermaid in blue and gray tones, in the Langelinie style, all marked and from the 20th century, produced in Denmark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#275Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
#171“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#39Een set van 2 beeldjes voorstellend een jong paardrijdend koppel, lichte schade.
A set of 2 figurines depicting a young couple riding horses, slight damage.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 24 x 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#173“Jonge vossen”. Een kleurets door Alfred Lucas naar een schilderij van Samuel Carter.
“Young foxes”. A color etching by Alfred Lucas after a painting by Samuel Carter.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
#245Een antiek houten schabbenrekje.
An antique wooden wall shelf.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 58,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#80Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
#132Een modern salontafeltje met 3 verdiepen en draaibaar topblad.
A modern coffee table with 3 tiers and a swiveling top.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 20 / 30