#275Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
#68Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
A lot consisting of a Royal Copenhagen porcelain plate and two square ceramic bowls, featuring images of the Little Mermaid in blue and gray tones, in the Langelinie style, all marked and from the 20th century, produced in Denmark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Een grote glazen vaas.
#61Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
#60Een geglazuurde aardewerken aspergeschaal met doorboord inzetstuk, art nouveau-stijl. Begin 20ste eeuw.
A glazed earthenware asparagus dish with pierced insert, Art Nouveau style. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20 / 40