Other lots in this auction
-
#50Twee verzilverde metalen en twee roodkoperen kandelaars.
Two silver-plated metal and two red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 15 & 23,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#71Een oude kristallen schenkkan met verzilverd schenkstuk, toegevoegd een Limoges mandje met zes mini parfumflesjes.
An old crystal jug with silver-plated spout, accompanied by a Limoges basket with six miniature perfume bottles.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185Een gevarieerd lot van vier beeldjes in porselein en biscuit bestaande uit twee stuks Capodimonte, één Gerold Porzellan en één Altenburg Saxony.
A varied lot of four figurines in porcelain and biscuit consisting of two Capodimonte pieces, one Gerold Porzellan, and one Altenburg Saxony.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Een backgammon spel met bijhorende speelstukken.
A backgammon set with accompanying game pieces.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 46 x 36 cmEstimate: € 10 / 20 -
#263Een polychroom dekselvaasje gemerkt ‘De Porceleyne Fles’.
A polychrome covered vase marked 'De Porceleyne Fles'.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#182Een paar meerkleurig biscuit beeldjes van een heer en een dame. Meerdere schilfertjes aanwezig.
A pair of multicolored biscuit figurines of a gentleman and a lady. Multiple flakes present.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 20 / 40 -
#242Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Drie biscuit beeldjes met vaasjes/vide-poches. Een jongen met honden (H. 17 cm), een polychrome gondel met een zwaan (H.15 cm) en een meisje met ganzen (H. 10 cm). Begin XXste eeuw.
Three bisque figurines with vases/pin trays. A boy with dogs (H. 17 cm), a polychrome gondola with a swan (H. 15 cm), and a girl with geese (H. 10 cm). Early 20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#280Een wrattenzwijn slagtand sierraad, Papoea Nieuw-Guinea.
A wart hog tusk ornament, Papua New Guinea.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#151Twee verschillende mini speelgoed naaimachines. Rose kleur gemerkt Regina en zwart met bloemen gemerkt Casige.
Two different mini toy sewing machines. Pink color marked Regina and black with flowers marked Casige.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 20 cmEstimate: € 20 / 30


