#214Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#282Een Afrikaanse houtgesculpteerd decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
#68Een Iraans aardewerken, geglazuurde kruik, kaartje met opschrift; afkomstig uit de verloren voorwerpen bij Sabena.
An Iranian earthenware glazed jug, label inscribed; originating from lost property at Sabena.No longer availableOnline onlyDim. 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Zes kleine schelpvormige schaaltjes van Belgisch aardewerk.
Six small shell-shaped bowls made of Belgian pottery.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#121DelftEen lot van 4 blauw-wit porseleinen dekselvazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain covered vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33Perzische tekening op kunststof in ingelegde kader.
Persian drawing on plastic inlaid frame.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 10 cm -
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#51Een set van twee verchroomde kandelaars voor vijf kaarsen elk.
#243Elf verschillende apothekerspotten waarvan twee witte.
#258Een bronzen beeldje van een edelman op een marmeren voet.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#160Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.
Deux différents candélabres en cuivre repoussé. Vers 1800.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 & 90 cmEstimate: € 40 / 60