Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.

Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.

Crucifix en cloisonné sur cuivre rouge. Corps en laiton.
Online only
Dim. h: 27 cm
SKU: 2006180217.
Categories: Koper, Online Only.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #215

    Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.

    Presse-papier en verre polychrome italien.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #64

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #52

    Een lot van vier verschillende messingen lampen

    Lot de quatre lampes en laiton.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #295

    Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.

    Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #7

    Twee paar kandelaars van rood koper.

    Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 28 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #231

    Een lot koper, bestaande uit een menora, een schuimspaan, een kruisbeeld, een asbak, en kommetje en een keteltje van messing en een waterketel van rood koper.

    Lot de cuivres comprenant un menorah, une écumoire, un crucifix, un cendrier, une coupelle et une petite casserole en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #128

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #80

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #115

    Een buste van Nefertiti van grijsgepatineerd gips. Een schilfer bovenaan.

    buste de Néfertiti en plâtre gris. Eclat vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #135

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8

    Vijf kandelaars van messing, waarbij er twee een paar vormen.

    Cinq candélabres en laiton dont deux formant une paire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #186

    Een lot boeken: - “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye. - “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928. - “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.

    Un lot de livres: - “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye. - “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928. - “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #374

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.

    “Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #367

    “Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.

    “Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 13 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #167

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #341

    Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.

    Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #319

    Tanka met 10 figuren in catrouches. Brokaatwerk met spiegeltjes.

    Tanka avec dix figures en cartouches. Brocat et miroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 81 L 129 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #343

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #253
    C. Veelik(?)

    “La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.

    “La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #91

    Een bordje van Imariporselein.

    Une assiette en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #260
    P. Van der Essen

    “Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.

    ”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    Een bronzen lampenvoet met een bloemenvormige kap. Beschadigd.

    Un pied de lampe en bronze avec abat-jour en forme de fleur. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More