Similar lots by type
-
#762D. Coster“Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae...”. Een oude gravure met zicht op de abdij van Tongerlo.
”Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae..”. Une ancienne gravure avec vue sur l'abbaye de Tongerlo.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#5Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux petits diamants.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 100 / 150 -
#529“Kabuki-acteur als Samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Guerrier”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#100Een 18 karaats geel goud geweven halssnoer. Lengte 25 cm.
Un collier en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 21,56 gEstimate: € 600 / 800 -
#539“Kabuki-acteur als samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Guerrier”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 35,5 x 23,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#415Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijn, smaragd en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en vier kleine diamantjes.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis, émeraudes et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et de quatre petits diamants.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 150 / 250 -
#394Henri LeysPeriod: 1815 - 1969“Bedrijvigheid in de straat”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Rue animée”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 13,5 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#594M. ChagallEen lithografie. Genummerd 333/750 buiten de plaat. Gedateerd 1973 Met atelierstempel.
Une lithographie. Numérotée 333/750 hors planche. Datée 1973. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 92 x 73 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424“Herenportret” en “De atelierwerker”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 11/30 et 15/20.
“Portrait d’homme” et “L’atelier”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche et numérotées respectivement 11/30 et 15/20.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Gerard GoudaenPeriod: 1927 - 2003Twee houtsneden. Gesigneerd en resp. genummerd 54/250 & 38/200 buiten de plaat.
Deux gravures sur bois. Signées et resp. numérotées 54/250 & 28/200 hors planche.No longer availableDim. 27 x 27 & 23 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Een 18 karaats geel goud gegraveerde zakhorloge met sleutel. (glas ontbreekt en letsel).
Un remontoir à clé en or jaune 18 ct gravé. (verre manquant et dégâts).No longer availableDim. bruto: 25,13 gEstimate: € 150 / 250 -
#593Ikeda Sanshin KosonPeriod: 1801 - 1866“Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#819Een divers lot posters uit het interbellum.
Un lot de posters, Interbellum.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#772Een reeks van zeven verschillende ex-librissen in zes kaders.
Une série de sept Ex-libris différents encadrés.No longer availableDim. 18 x 17 cmEstimate: € 70 / 100 -
#679Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#789P. Gauguin“Amazones”. Een zeefdruk. Met stempel buiten de plaat. Genummerd 17/25.
”Amazones”. Une sérigraphie. Avec tampon hors planche. Numérotée 17/25.No longer availableDim. 66,5 x 43,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#399“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#852Floris Jespers“Boeren met vee”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1925.
”Fermiers et bétail”. Une eau-forte. Signée hors planche et datée 1925.No longer availableDim. 7,5 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Moeder met kroost in interieur’. Een ets. genummerd 100/150 buiten de plaat en met naamstempel.
“Mère et enfants dans un intérieur”. Eau-forte, numérotée 100/150 hors planche et avec cachet.No longer availableDim. 18,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#110Een 18 karaats geel goud broche bezet met camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 9,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 karaats wit en geel goud geweven halssnoer. Lengte 35 cm.
Un collier de 35 cm de long en or jaune et blanc 18 ct tissé.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#839“Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Een map met 52 heruitgaven van oude Duitse landkaarten. Genummerde uitgave.
”Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Une farde de 52 rééditions d’anciennes cartes allemandes.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#682Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.No longer availableDim. 120 x 160 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699Een salontafel met een rond zwart marmeren blad op messingen voet.
Table de salon à tablette ronde en marbre noir. Base en laiton.No longer availableDim. h: 47 cm Ø: 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69“Reizigers in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw. Slechte staat.
”Voyageurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. XVIIIème siècle. En mauvais état.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260 / 360 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 197 cmEstimate: € 120 / 200 -
#271“Engel met vis”. Een bronzen beeld als fontein. Bijgevoegd een piëdestal van kunststof in de vorm van een Corinthische zuil.
”Ange et poisson”. Une statue en bronze en fontaine. Nous ajoutons un piédestal en plastique sous forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h: 77 + 74 cmEstimate: € 300 / 500 -
#894Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#883Een scribaan en een rechthoekige doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk. Tijdperk Napoleon III.
Un scriban et une boîte rectangulaire en bois laqué noir, décoration d’incrustations en laiton. Période napoléon III.No longer availableDim. b: 30 & 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.No longer availableDim. 107 x 150 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#492Een Gurkha-mes (kukri) in lederen schede.
Un couteau Gurkha (kukri) et fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#705Een gefineerd radiomeubeltje met twee kleine paneeldeurtjes onder het klapblad en ernaast een grotere deur.
Un petit meuble radio en bois de placage à deux portes sous la tablette rabattable et une plus grande porte à côté.No longer availableDim. 92 x 81 x 42 cmEstimate: € 40 / 60

