Similar lots by type
-
#691Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Een Madonna met Kind van monochroom wit biscuit met zilveren kroontjes en scepter. Onder stolp.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc avec couronnes et sceptre en argent et sous globe en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#253“Classicistische voorstelling van Diana met haar gevolg”. Een groep van monochroom wit biscuit. Kleine beschadigingen en manco’s.
“Représentation classique de Diane et sa compagnie”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Petits dégâts et manquants.No longer availableDim. h: 40 cmlEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#87Wien“Levade - Spanische Reitschule” en “Courbette - Spanische Reitschule”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Levade - Spanische Reitschule” et “Courbette - Spanische Reitschule”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. 24 en 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een milieu de table van blauw en wit aardewerk, gedragen door leeuwenpoten en handvatten in de vorm van dolfijnen. Onderaan gemerkt.
Milieu de table en faïence bleue et blanche sur des pieds griffes. Manches en forme de dauphins. Marque sous la base.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482Vanderzanden“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#183Een grote rechthoekige schotel van Chinees porselein met een gechantourneerde rand en met diverse bloemen op het plat. Slijtage aan het decor. Tijdperk Qinglong.
Grand plat rectangulaire en porcelaine de Chine au bord chantourné et avec différentes fleurs dans le creux. Usures au décor. Epoque Qinglong.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#547Een paar vazen van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen en versierd met twee olifantjes. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages et de fleurs. Anses en forme de têtes d’éléphant. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#700LonginesEen zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#788ThonetEen kuipfauteuil van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit en rug. Tijdperk art nouveau. Gemerkt.
Siège baquet en hêtre courbé aux siège et dossier cannés. Epoque art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. ThonnetEstimate: € 120 / 150 -
#526Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#649Twee handgemaakte Perzische miniaturen met personages van gedreven en verzilverd rood koper in kaders met handgeschilderde taferelen op hout en met messing en mozaïek.
Deux miniatures persanes faites main aux personnages en cuivre rouge repoussé et argenté. Dans leurs cadres peints à la main sur bois incrustés d’un mosaïque en laiton.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#579“Genretafereel”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Scène de genre”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 120 / 140 -
#597“De golfer”. Beeld van bruin gepatineerd brons.
“Le joueur de golfe”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#282Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60


