Similar lots by type
-
#136Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#149“Romantisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
"Vue de village romantique". Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 300 / 400 -
#249Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#8Leo MaesEen tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#21“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.
Une bouilloire, un crachoir et une jardinière en cuivre rouge repoussé. Les deux premières d'Europe de l'Est, du XVIIIe siècle, les dernières italiennes et du XIXe siècle.No longer availableDim. H:15-26cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#156Theedoosje van blauw en wit Delfts aardewerk met decors van personages in landschappen en bloementuilen. Onderaan gemerkt L.P.K. voor de Porceleyne Lampetkan. Zilveren dop en hals met Franse keuren voor eerste gehalte, waarschijnlijk in de XIXde eeuw toegevoegd.
Boîte à thé en faïence de Delft bleue et blanche à décors de personnages dans des paysages et bouquets de fleurs. Marqué LPK en bas pour la Porceleyne Lampetkan. Bouchon et col en argent avec poinçons français premier titre, probablement ajoutés au XIXe siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 350 / 400 -
#26Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.No longer availableDim. H:115cmEstimate: € 35 / 45 -
#220Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#560Een 18 K witgouden hanger bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een in briolet geslepen peridot van +- 4 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un péridot taille briolet de +- 4 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 500 / 600 -
#248Val Saint LambertEen vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#48Een handtas in krokodillenleer uit de jaren ‘50 in goede staat.
Un sac à main en cuir de crocodile des années 1950 en bon état.No longer availableDim. 18,5 x 23,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300Swarovski LourdesEen 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 10,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#625SaksenEen elegante groep met drie personages van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un élégant groupe de trois personnages en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#416KashgaiWollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 312 x 229 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#46Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un crapaud de style Régence.No longer availableDim. H:92&96cmEstimate: € 60 / 100 -
#119J. Eggerickx“Huizen bij een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Maisons au bord d'une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 44 cmEstimate: € 80 / 120





















