Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kruisbeeld van verzilverd metaal onder glazen stolp met houten sokkel.

Een kruisbeeld van verzilverd metaal onder glazen stolp met houten sokkel.

Un crucifix en métal argenté sous un dôme en verre avec une base en bois.
Dim. H. 51 cm
SKU: 2405220341.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #183

    “Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.

    "Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #405

    Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.

    Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 100
  • #363
    Maria Innocentia Hummel

    “Engeltjes”. Vier beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 83 (14 cm), 260 (13 cm), 21 (15 cm) & 21/II (22 cm).

    "Anges". Quatre figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 83 (14 cm), 260 (13 cm), 21 (15 cm) & 21/II (22 cm).
    No longer available
    Dim. H: 13-23cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, grote en kleine lepels, koffielepeltjes, grote en kleine vorken, dessertvorkjes, bestekleggers en serveerbestek. We voegen er enkele niet-bijbehorende stuks, alsook twee zilveren servetringen aan toe.

    Couverts en métal argenté pour douze personnes, composés de grands et petits couteaux, grandes et petites cuillères, cuillères à café, grandes et petites fourchettes, fourchettes à dessert, repose-couverts et couverts de service. Nous ajoutons quelques pièces non correspondantes, ainsi que deux ronds de serviette en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #394
    Maria Innocentia Hummel

    “Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.

    "Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #330

    Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.

    Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 60, 81 & 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #80

    Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,78 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #641

    Een witmetalen champagne-emmer.

    Un seau à champagne en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #683
    Maria Innocentia Hummel

    Een set van vier placemats met foto’s van beeldjes. 1986.

    Un ensemble de quatre napperons avec des images de figurines. 1986.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #423
    Maria Innocentia Hummel

    “Trara - die Post ist da”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 226.

    "Trara - ce poste est da". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 226.
    No longer available
    Dim. 11 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #146

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More