Other lots in this auction
-
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#57
Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.
Une forme masculine en bois sculpté sur socle. Sans bras.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400/600 -
#569
Een Sankyo CME-666 Hi-focus filmcamera voor Super 8 film, met twee projectoren en een montagetoestelletje.
Une caméra Sankyo CME-666 Hi-focus pour film Super 8. Avec deux projecteurs et un appareil à montage.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/250 -
#470
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.
”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#77
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Goede staat met stofwikkel. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Tekeningen A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Goede staat met stofwikkel. Evenals 6 diverse werken m.b.t. Antwerpen.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Bon état avec jaquette. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Dessins A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Bon état avec jaquette. Ainsi que 6 autres livres traitant d’Anvers.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#732Freek Van den Berg
“Vriendinnen”. Litho in kleur. Gesigneerd in de plaat.
”Amies”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 50/60 -
#33
Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30/40 -
#311
“Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1945. Met stofhoes.
”Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A. - l’Histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Van Dieren & Co, Anvers 1945. Avec housse anti-poussières.No longer availableEstimate: € 65/90 -
#172E. Bouillon
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200/220