Similar lots by type
-
#647“Twee vissers”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Deux pêcheurs”. Deux netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#786Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30 / 50 -
#613Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#653Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#417Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#753Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70 / 90 -
#422Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Toyokuni II UtagawaEen oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#637“Oude man met hond”. Japanse netsuke van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Vieillard au chien”. Netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Een kleine gemberpot en een gedeelte van een tulpenvaas in blauw en wit porselein. Beide met bloesems in het decor. China.
Petit pot à gingembre et une partie d’un tulipier en porcelaine bleue et blanche. Les deux décorés de fleurs. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#477Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#681Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#718Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650 / 700 -
#513Een wandelstok van hardhout met koperen monturen en een handvat van fijn gesculpteerd ivoor in de vorm van een draak.
Canne en bois dur aux montures en cuivre et à la manche en ivoire finement sculpté représentant un dragon.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#800Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes. Met slotje.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade. Avec serrure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#467Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280 / 300 -
#714Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30 / 50 -
#651“Man met rat” en “Oude wijze”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Homme et rat”. et “Vieux sage”. Deux netsukés japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#567Een bolle vaas van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt. We voegen er een klein cloisonne gemberpotje op houten sokkeltje aan toe.
Vase sphérique en cloisonné sur cuivre rouge. Marque sous la base. Nous ajoutons un petit pot à gingembre cloisonné sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#190Een 18 karaats geel goud ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#97Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Pierre Hendrix“De Struisbeek te Edegem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Struisbeek à Edegem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#437Een model van de Eiffeltoren, versierd met kraaltjes.
Modèle de la Tour Eiffel décoré de perles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#444Van Hiel (?)“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565Systeme Roskopf SuisseEen zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#229Tiffany & Co.Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50 / 80 -
#1GoebelEen lampje van meerkleurig porselein in de vorm van een uiltje. Onderaan gemerkt.
Petit lampadaire en porcelaine polychrome en forme d’un petit hibou. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 35 -
#526Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#38MarklinEen miniatuur wagon in originele doos met een pluche vuursalamander van het merk Steiff. We voegen er twee kleinere schaalmodellen van de Orient Express aan toe met bijbehorende DVD.
Un wagon miniature dans la boîte d’origine avec un salamandre en peluche de la marque Steiff. Nous ajoutons deux modèles plus petits de l’Orient Express avec DVD.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#485Gruen Watch Veri-thinEen zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd. Switserland.
Remontoir plaqué d’or. Numéroté. Mouvement suisse.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#167Robert Van de Velde“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120 / 180

