Similar lots by type
-
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30 / 50 -
#651
“Man met rat” en “Oude wijze”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Homme et rat”. et “Vieux sage”. Deux netsukés japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#417
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Toyokuni II Utagawa
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#422
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647
“Twee vissers”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Deux pêcheurs”. Deux netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637
“Oude man met hond”. Japanse netsuke van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Vieillard au chien”. Netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513
Een wandelstok van hardhout met koperen monturen en een handvat van fijn gesculpteerd ivoor in de vorm van een draak.
Canne en bois dur aux montures en cuivre et à la manche en ivoire finement sculpté représentant un dragon.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#800
Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686
Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200 / 300 -
#718
Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650 / 700 -
#704
Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30 / 50 -
#567
Een bolle vaas van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt. We voegen er een klein cloisonne gemberpotje op houten sokkeltje aan toe.
Vase sphérique en cloisonné sur cuivre rouge. Marque sous la base. Nous ajoutons un petit pot à gingembre cloisonné sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#753
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70 / 90 -
#263
Een kleine gemberpot en een gedeelte van een tulpenvaas in blauw en wit porselein. Beide met bloesems in het decor. China.
Petit pot à gingembre et une partie d’un tulipier en porcelaine bleue et blanche. Les deux décorés de fleurs. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#467
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280 / 300 -
#613
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#786
Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#681
Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#653
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#458
Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes. Met slotje.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade. Avec serrure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#443
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een vogeldecor naar het famille verte porselein.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome avec décor d’oiseaux d’après la famille rose.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71
Een lot van vier diverse hoeden en een stola.
Lot de quatre chapeaux et une étole.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#675
Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Remontoir gravé à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#286
Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250 / 400 -
#719Baron
“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#585Tavannes watch & Co
Een zilveren niello zakhorloge remontoir dubbele kast genummerd. 900 ‰.
Remontoir en argent niellé à double boîtier et numéroté. 900‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#578
Een Chinese reiziger van gesculpteerd hout. Herstellingen.
Voyageur chinois en bois sculpté. Réparations.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581
Een lot van vijf Buck Danny stripalbums:- “De spookkoningin”- “Vlucht naar de verloren vallei”- “Vliegende tijgers tegen piraten”- “Haaien in de Chinese zee”- “De deserteur”.
Lot de cinq albums de Buck Danny:- “De spookkoningin”- “Vlucht naar de verloren vallei”- “Vliegende tijgers tegen piraten”- “Haaien in de Chinese zee”- “De deserteur”.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#354
“Volkeren van verscheyde Landgewesten” en “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Twee ingekleurde oude prenten in kader.
“Volkeren van verscheyde Landgewesten” et “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Deux estampes colorées et encadrées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#275
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. twee saffiertjes en een robijncabochon.
Bague en or jaune 14 ct sertie de diamant de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct, de deux petits saphirs et d’un cabochon de rubis.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 250 / 350 -
#48
Kristallen coupe met zilveren rand, gemerkt 835‰.
Coupe en cristal au bord en argent 835‰.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Lalique, France
“Nemours”. Een paar coupes van kleurloos kristal op een gesatineerde voet in de vorm van vier vogeltjes. Gemerkt.
“Nemours”. Paire de coupes en cristal incolore sur pied satiné en forme de quatre oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 300 / 340