Similar lots by type
-
#416Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#136Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une petite armoire à deux portes en laqué chinois, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 102 x 66 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#206Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 235 x 145 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#365Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 250 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#356Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableDim. 76 x 80 x 80 cmEstimate: € 300 / 320 -
#395Een eikenhouten kist met gesculpteerd front.
Un coffre en chêne à front sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#380Een notenhouten violontafel in barokke stijl.
Une table violon en noyer style Baroque.No longer availableDim. b:105 cmEstimate: € 70 / 100 -
#286Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#426Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#306Een eikenhouten commode met drie gesculpteerde laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs sculptés.No longer availableDim. 80 x 110 x 51 cmEstimate: € 25 / 40 -
#196Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissncestijl met twee grote paneeldeuren onderaan en twee kleine paneeldeuren bovenaan, geflankeerd door twee uitsparingen met galerijtjes.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance à deux grandes portes panneaux en dessous et deux petites portes panneau au dessus, flanquées de galeries ajourées.No longer availableDim. 255 x 140 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 230 x 120 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#336Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 Ø 45 cmEstimate: € 420 / 480 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
Un meuble phonographe et un lot de disques.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
Un fauteuil relax à revêtement en cuir noir. Mécanisme à revoir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#386Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#93Twee grote potten van Belgische steengoed met een blauw op grijs decor van vogels.
Deux grands pots en faïence belge, décor bleu sur gris d’oiseaux.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1H. HerremansEen fazant van deels gepolychromeerd messing. Gesigneerd.
Un faisan en laiton polychrome. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.
Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 260 / 280 -
#445Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met twee tanden.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti de deux dents.No longer availableDim. 8,41 gEstimate: € 130 / 180 -
#193Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Drinker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Buveur et intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#374Twee ingekleurde Japanse houtsneden met vogels en bloemen. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois en couleurs japonaises de fleurs et d’oiseaux. Signées.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#98Een paar siervazen op voet van Frans porselein met handgeschilderd polychroom en verguld decor, XIXde eeuws.
Une paire de vases sur pieds en porcelaine de France, décor polychrome doré peint à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252“Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.
”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#115Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#273Een vierkant schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Un petit plat carré en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin à aile dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#25BieriEen 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
Une montre en or jaune 18 ct. Sans bracelet.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 150 / 200

