Other lots in this auction
-
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .
A painting , oil on canvas , depicting an interior .No longer availableDim. h 65 x l 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#455Stefaan SchreelEen metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.No longer availableDim. h 53 (170) cmEstimate: € 240 / 280 -
#504Luisa BattagliaEen design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.No longer availableDim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#128Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.
A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.No longer availableDim. 49 x 40 cm 1325 gEstimate: € 600 / 800 -
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
A Chinese porcelain red sang de boeuf vase.No longer availableDim. 31 x Ø22cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650 / 750 -
#283Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
A Tiffany table lamp, beige with green edge.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583GalandEen koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Peter Olsen“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Landscape with pond and fisherman”. A painting, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#4Boris O’KleinPeriod: 1893-1985Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.
A colored etching by Boris O'Klein titled “Oh Liberté Cherie”.No longer availableDim. h 18 x l 45 cmEstimate: € 140 / 160



