#646Juliette BelartiEen vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#640WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#173Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650 / 750 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
#510Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 carat yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#144Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#67Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#79Frans Van Genesen“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120 / 200