Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.

Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.

A plastic sculpture after the ancients. On a stand.
Dim. h 149 cm
SKU: 2305230435.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #119
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .

    A painting , oil on canvas , depicting an interior .
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #455
    Stefaan Schreel

    Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

    A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
    No longer available
    Dim. h 53 (170) cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #504
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #128

    Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.

    A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm 1325 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #543

    Een Chinees porseleinen rode vaas.

    A Chinese porcelain red sang de boeuf vase.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #283

    Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.

    A Tiffany table lamp, beige with green edge.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583
    Galand

    Een koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.

    A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #244
    Peter Olsen

    “Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Landscape with pond and fisherman”. A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4
    Boris O’Klein
    Period: 1893-1985

    Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.

    A colored etching by Boris O'Klein titled “Oh Liberté Cherie”.
    No longer available
    Dim. h 18 x l 45 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More