#272Bessiest(?)“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableDim. 48x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#387Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.
A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.No longer availableDim. Ø 10,5 & 6,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#598Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.
A stoneware vase, marked Catteau.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 300 / 350