#498Een koperen Art Deco luchter met kristal, 12-lichtpunten.
A copper Art Deco chandelier with crystal, 12 light points.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#208Lodewijk Van BoeckelEen zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
A black patinated rose vine in sculpted wrought iron as a wall lamp. Signed on sheet.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#560Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 700 / 800 -
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#480Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 480 / 550 -
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#382Remy CornelissenLot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#18Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45