#86Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100 / 120 -
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#627Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .
An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.No longer availableDim. l 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#115Prada MilanoEen Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.No longer availableEstimate: € 440 / 480 -
#670Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
#373Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars.No longer availableDim. h: 32 en 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#108Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A box of silver fish cutlery consisting of two serving pieces and resp. 12 fish knives and forks. Dutch hallmark, 2nd title. Maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 1425 gEstimate: € 600 / 700 -
#598Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.
A stoneware vase, marked Catteau.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 300 / 350 -
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280