#412
Een lot van zes losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of six loose watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 18 x 30 - 32 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#625
Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
#286
Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80/120 -
#632
Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
#298Hergé
A lot of four albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L'Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.”, “L'ile Noire.”.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#381
#451
Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120/200 -
#680
#642
Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
#4Boris O’KleinPeriod: 1893-1985
Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.
#362
“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
#7
Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40/50